3Д модель: як використовуються 3Д моделі об'єктів?

3D моделювання — це вид комп’ютерної графіки, який передбачає процес створення тривимірних моделей проєктів. 3Д моделі використовують для оцінки фізичних та технічних властивостей об’єктів до виготовлення реальних прототипів. Таким чином ви проаналізуєте властивості та розміри виробу, підберете необхідний  матеріал.
3Д модель створюють у декілька етапів:

  1. Розраховують параметри та розміри.
  2. Будують тривимірну форму без деталізації.
  3. Роблять креслення основи.
  4. Працюють з деталями.

Для роботи спеціалісти використовують програми для 3Д моделювання. Це професійне забезпечення, здатне візуалізувати об’єкти  тривимірному просторі.

Види 3Д моделей та їх використання

Каркасне моделювання — це створення 3Д моделей з сегментів, дуг та ліній. Такі зображення передають основну інформацію про об’єкт, але без деталей.
Поверхневе 3Д моделювання включає елементи каркасного, доповнені контуром. Візуальне уявлення про об’єкт стає більш точним.
Твердотіле 3D моделювання — найбільш точне. Для нього використовують лінії, дані про масу та об’єм, текстуру та інші детальні показники реального об’єкту.
Сфера використання 3Д моделей:

  • промисловість;
  • маркетинг і реклама;
  • кінематограф;
  • анімація;
  • ігрова індустрія;
  • архітектура і дизайн.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Послуги з 3Д моделювання для виробників продукції
Компанія 3D TECH — ваш надійний підрядник зі створення 3D моделей для виробництва. Ми працюємо з представниками різних сфер і успішно втілюємо інженерні та дизайнерські задуми. Допоможемо створити тривимірні моделі будь-якої складності. Додатково за необхідності пропонуємо послуги 3Д друку прототипів або невеликих серій готових виробів.
Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: