Друк на 3D принтері у Києві

Послуга 3Д друку в Києві дозволяє виготовляти різноманітні предмети. Це можуть бути запчастини та комплектуючі до автомобілів, побутової техніки, електроніки, меблів і навіть промислового обладнання. Ця технологія також підходить для створення масштабних моделей, прототипів для масового копіювання та макетів

 

Компанія 3D Tech ADDtive – надаємо послуги 3D-друку в Києві, в Україні та за її межами. Ми приймаємо замовлення на створення виробів будь-якого рівня складності. Висока якість обладнання 3D принтерів гарантує точність відтворення дрібних деталей. А сучасні матеріали роблять готові компоненти дуже практичними, надійними та зручними у використанні. 

 

 

Переваги 3D-друку у Києві від компанії 3D Tech ADDtive

  1. Виготовлення виробів за різними технологіями. Великі моделі виробляються за методом стереолітографії — SLA. Він забезпечує високу швидкість і зменшує витрати часу на фінішну обробку. Серійне виробництво відбувається по технології FDM, яка передбачає пошарове наплавлення полімерного матеріалу. Вона дозволяє точно копіювати найдрібніші елементи прототипу. Для покращення деталізації можна використовувати селективне лазерне спікання — SLS. 
  2. Широкий вибір матеріалів для 3Д-друку в Києві. Ми пропонуємо понад 10 варіантів полімерів. Найбільший попит мають друк ABS і PLA. Але ви також можете замовити модель з поліаміду, поліпропілену, нейлону, полікарбонату та інших видів пластику. Окрім того, ми виготовляємо форми для лиття методом вакуумного формування з воску та смол. 
  3. Лояльність до клієнтів. Ви можете замовити 3D-друк у Києві навіть без готової тривимірної моделі. Наші спеціалісти готові працювати зі стандартним кресленням, малюнком від руки, специфікаціями чи навіть усним описом. Ми також пропонуємо послуги 3D-сканування, які дозволяють копіювати наявні предмети. 3D виріб

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Надаємо послуги 3D друку в Києві від професіоналів 3D Tech ADDtive


Наша компанія займається моделюванням складних виробів з різноманітних полімерних матеріалів та використовує 3D-принтер. Ми співпрацюємо як з фізичними особами, так і з бізнесом. У нашому портфоліо є багато цікавих замовлень — у тому числі на виготовлення компонентів для електронних пристроїв, автомобілів і навіть авіаційної техніки. Якщо вам потрібні послуги 3D-друку в Києві, напишіть нам у чаті на сайті, зверніться до нас за телефоном +38(066)519-04-80 чи залиште повідомлення в месенджері. 


Поширені питання

Які типи матеріалів доступні для 3D-друку у Києві?


Найбільш популярні види пластику — PLA та ABS. Обидва варіанти забезпечують ідеальний баланс точності виробу, витрат часу та вартості готової деталі. Працювати з альтернативними матеріалами на кшталт нейлону, полікарбонату й поліаміду складніше — вони потребують точного підбору температури друку. Але в них також є своя сфера застосування та унікальні переваги. 


3Д-друк Київ: як замовити друк на 3D-принтері?


Ви можете звернутися до нас будь-яким зручним способом — за допомогою телефона, месенджера чи чату на сайті. Наші спеціалісти приймуть замовлення на 3Д-друк у Києві, розроблять дизайн 3D моделі за необхідності та нададуть всі необхідні консультації. Такий сервіс робить моделювання зручним і збільшує швидкість виробничого процесу. 


Яка вартість 3D друку у Києві?


Ціни залежать від розміру й складності моделі, вибраного матеріалу, технології виготовлення та кількості зразків у серії. Щоб отримати точний розрахунок вартості, ви можете зв’язатися з нашими спеціалістами, надати їм фото виробу чи завантажити готову тривимірну модель в онлайн-калькулятор на сайті. 


Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: