Сервіс 3D моделювання

МИ МОЖЕМО НАДАТИ ВАМ ДОДАТКОВІ ЕТАПИ “СЕРВІСУ 3D МОДЕЛЮВАННЯ”: 3D МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ПРИНТЕРА, РЕВЕРС ІНЖИНІРИНГ, ТВЕРДОТІЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ, 3D МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ЧПУ.

3D-моделювання дозволяє створювати цифрові прототипи реальних об’єктів. Ця технологія спрощує виробничі й дослідницькі процеси, зменшуючи собівартість продукції та покращуючи її характеристики. Сучасний підхід до 3D-проєктування в поєднанні з потужним обладнанням дозволяє створювати правдоподібну імітацію реальності — віртуальний всесвіт зі своїми правилами та законами. 

 

Спеціалісти компанії 3D Tech ADDtive займаються 3D моделюванням на замовлення. Вони працюють з проєктами будь-якого рівня складності. Ви можете звернутися до них, щоб створити модель для 3Д-принтера чи підготувати продукт до серійного виробництва. 

 

Процес 3d моделювання двигуна

Для яких цілей використовується 3D моделювання?

 

Найчастіше до нас звертаються по 3D-моделювання для 3D-друку. Наші спеціалісти можуть перетворити креслення, малюнок від руки чи навіть опис на словах у тривимірне зображення високої роздільної здатності. У такому разі 3D-моделювання стає першим етапом виробничого процесу. Воно дозволяє тиражувати продукцію, виготовляючи її з пластику чи створюючи моделі для металевих відливок. 

 

Моделювання за допомогою спеціальної програми для 3D також використовується у таких сферах:

  1. Інжиніринг. Створення 3Д моделі дозволяє перенести реальний предмет у віртуальний простір. Це часто використовується для роботи над покращенням фізичних властивостей продукції та проведення тестів на витривалість у контрольованому середовищі. 
  2. Маркетинг. 3D-моделювання дозволяє зробити певний товар героєм відеороликів та інших рекламних матеріалів. Така візуалізація дає кращі результати, ніж пласке статичне зображення. 
  3. Архітектура. Ви можете замовити 3Д моделювання будівлі, району чи навіть всього міста. Спеціаліст проведе рендеринг такої моделі та застосує глобальне освітлення, щоб вона виглядала максимально реалістично — її можна буде використовувати у генеральних планах, візуалізаціях та промо-роликах. 
  4. Комп’ютерні ігри. 3D-моделювання — один із базових процесів розробки. Воно дозволяє відтворювати віртуальний світ та його героїв за допомогою полігональної графіки
  5. Дизайн інтер’єрів. Моделювання та візуалізація дозволяють побачити сьогодні, як буде виглядати приміщення завтра. Послуги 3D моделювання дозволяють клієнту й дизайнеру вносити правки на ранніх етапах, зменшуючи витрати часу й грошей. 

 

процес 3d моделювання

Етапи розробки 3D-моделі

 

Моделювання 3Д-об’єкта починається з технічного завдання. До нього обов’язково додаються вихідні матеріали — креслення, ключові кадри, специфікації тощо. Клієнт також може залишати побажання щодо остаточного вигляду готової моделі. 

 

3D-моделювання здійснюється в наступній послідовності:

  • створення топології. Розробка моделі починається з каркаса. Він набирається з векторів, які утворюють полігони — багатогранні фігури. Зазвичай саме на полігональне моделювання витрачається найбільше часу;
  • нанесення текстур. Ви можете замовити 3Д-моделювання, відтворивши в цифровому файлі будь-які реальні матеріали з їх кольорами та рельєфом;
  • коригування світла. Від напрямку й сили освітлення буде залежати вигляд поверхні. Світло може підкреслювати контур чи маскувати певні деталі;
  • рендеринг. Трансформація 3Д моделі для друку чи дослідження в імітацію реальності. На цьому етапі можуть додаватися різноманітні ефекти, як-то відблиски, розмиття чи різкість.

 

Іноді послуги 3D-моделювання включають ще один крок — постпродакшн. Це додаткова обробка моделі та використання різних прийомів дизайну для створення яскравих ефектів. Таке 3D-моделювання дозволяє додавати цифрову копію об’єкта у відеоролики, фотографії та маркетингові матеріали. 

 

Послуги 3D моделювання від професіоналів 3D Tech ADDtive

 

Наша компанія надає послуги 3D-моделювання, зворотного інжинирингу, метрології, а також тривимірного друку та сканування. Ми створюємо об’ємні моделі для принтерів, верстатів з число-програмним управлінням та іншого обладнання. До нас також звертаються по 3D-моделювання будинків, промислових комплексів, промислового устаткування й автомобілів. 

 

Для створення цифрового прототипу буде достатньо спрощеного технічного завдання. Замовивши послугу 3D-моделювання, ви можете передати нам специфікацію результату на словах. Спеціалісти компанії 3D Tech ADDtive самостійно оформлять завдання та узгодять його з вами. 

 

Поширені питання

 

Чому 3D-моделювання важливо для бізнесу?

 

Воно дозволяє створювати цифрові прототипи для виробництва й дослідження. Їх можна оптимізувати ще перед запуском продукту, щоб економити цінні ресурси.  

 

Чи можу я замовити унікальну 3D модель для свого проєкту?

 

Так, ми займаємося 3D-моделюванням з нуля. Звернувшись до нас, ви можете реалізувати всі свої потреби й побажання. 

 

Які дані потрібні для розробки 3D моделі?

 

В ідеалі — креслення та специфікація. Але ми готові працювати і за спрощеною схемою. Ви можете надати нам малюнок від руки чи опис замовлення для 3D моделювання на словах. Наші спеціалісти самостійно сформують технічне завдання й узгодять його з вами. 

 

Як довго зазвичай триває створення 3D моделі?

 

Витрати часу на 3D-моделювання залежать від масштабу й на основі складності замовлення. Але використання методів масштабування й інтерполяції дозволяють нам пришвидшити процес. Ми гарантуємо надання результату в обумовлені терміни. 

 

Чи можна внести зміни в готову 3D модель?

 

Так, ви можете змінювати форму, колір, текстуру, спеціальні ефекти чи інші параметри. Ми зберігаємо результат у файлі, який містить повну ієрархію моделі та її складових частин. Ви можете завантажувати його в додаток для роботи з тривимірною графікою

 

Як я можу використовувати створену 3D модель?

 

Послуга 3D-моделювання дозволяє переносити цифровий прототип в реальність за допомогою принтерів чи верстатів з ЧПУ. Ви також можете використовувати модель у відеороликах, візуалізаціях, колажах чи маркетингових матеріалів. Моделювання також необхідне для створення комп’ютерних ігор і спецефектів для сучасного кіно. 

 

Чи є обмеження щодо складності 3D моделей?

 

Ми працюємо з проєктами будь-якої складності. Щоб обговорити всі деталі завдання, зверніться до наших спеціалістів у чаті на сайті, напишіть нам у месенджері чи зателефонуйте за номером +38(066)519-04-80.

 

Як визначається вартість 3D-моделювання?

 

Ціна послуги напряму залежить від складності завдання. Воно визначається кількістю полігонів, щільністю точок та іншими технічними параметрами. Точну вартість проєкту можна буде дізнатися під час персональної консультації. 

3D Tech ADDtive співпрацює з:

Дізнайтесь як інші компанії уже успішно використовують 3D моделювання

Експерти 3D Tech дадуть відповіді на Ваші запитання