Сервіс 3D моделювання

МИ МОЖЕМО НАДАТИ ВАМ ДОДАТКОВІ ЕТАПИ “СЕРВІСУ 3D МОДЕЛЮВАННЯ”: 3D МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ПРИНТЕРА, РЕВЕРС ІНЖИНІРИНГ, ТВЕРДОТІЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ, 3D МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ ЧПУ.

Де та як використовують 3D моделювання

Для безлічі проєктів 3D моделювання змінило стандартні процеси їх виконання. Починаючи  від класичного твердотілого моделювання до задач різної складності у реверс інжинірингу. CAD/CAM технології дозволили використовувати 3D моделювання для принтера та 3D моделювання для ЧПУ. 3D Tech ADdtive впевнені у якісному виконанні вашої задачі.

Як працює сервіс 3D моделювання

Наш алгоритм виконання дозволяє швидше і простіше перейти до виготовленої деталі, ніж будь-коли раніше

Ви хочете бути впевнені, що виробничий процес відповідає вашим вимогам. У компанії 3D Tech ми пропонуємо вам найсучасніші рішення, які здатні вчасно виготовляти ваші проєкти з такою якістю, яку ви очікуєте. Ви можете розраховувати на наших експертів, що мають реальний досвід 3D-друку та реалізації проєктів
Незалежно від того, на якій стадії знаходиться ваш проєкт – початкова концепція, створення прототипів, тестування чи навіть виробництво – поговоріть з нами про те, як ми можемо надати вам найкраще з 3D друку та результат який  з такою якістю, яку ви очікуєте.

3D Tech ADDtive співпрацює з:

Дізнайтесь як інші компанії уже успішно використовують 3D моделювання

Експерти 3D Tech дадуть відповіді на Ваші запитання