3D Друк для Збройних Сил України ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ

ЗАЯВА КОМПАНІЇ 3D TECH ADDTIVE У З В’ЯЗКУ З НАПАДОМ РОСІЇ НА УКРАЇНУ 24.02.2022
Друзі 24.02.2022 росія напала на Україну й тим самим розв’язала війну проти України. Це пряма агресія якій передувала гібридна війна з 2013 року.

У цей час потрібно згуртуватись, тому компанія 3D Tech ADDtive готова співпрацювати зі Збройними силами України ЗСУ та надавати їм підтримку у виготовлені всіх необхідних деталей з пластику для нашого війська, щоб оперативно реагувати на потреби ХЛОПЦІВ та ДІВЧАТ на передовій!

Що ж саме ми можемо робити?

Відповідь на це питання, щоб максимально прискорити комунікацію.
Військових кейсі у відкритому доступі не так багато, проте ми уже працювали по: дронах, безпілотних, зброї та запчастинах – якщо ви знаєте що потрібно або знаєте людей якими можна сконтактуватись по цих питанням – телефони нижче, дзвоніть!

Для контакту з нами: +38(067)5190480
Та особистий номер для швидкого контакту: +380986583738

3D друк

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Зараз продемонструю як використовують у 3D друк для армії у світі:

Австралійська Армія возить з собою металевий 3D принтер та розгортають в полі для того, щоб прямо на місці виготовляти деталі до їхньої техніки – це зменшує кількість запасів які потрібно возити із собою(тому що ніколи не ясно що вийде з ладу, а так є апарат який виготовляє ці деталі).

США: Нещодавно ВПС США змогли надрукувати 3D деталь для винищувача F22 Raptor Stealth – Можливість швидкого виробництва запасних частин для застарілих військових літаків допоможе скоротити втрачений час і якомога швидше підняти ці машини в небо.

США: Американські морські сили тепер мають можливість в деяких місцях використовувати 3Д принтери, щоб допомогти їм замінити пряжки для ременів, деталі різного обладнання, а також дрони.

Франція: Французькі збройні сили використовують 3D-друк для виробництва запасних частин для віддалених баз у таких регіонах, як Малі.

США: Black Hawk є частиною наших військових США понад 41 рік, проте майже 15 років тому вони припинили виробництво цих машин. Отримати запасні частини для них складно і іноді може зайняти роки. Армія має намір тримати Black Hawk на озброєнні принаймні ще десятиліття, але довелося придумати спосіб швидко замінити зламані деталі так вони звернулися до 3D-друку, щоб отримати результат.

Британія: Інженери британської армії в Південному Судані застосували технологію 3D-друку, щоб обійти затримки з доставлення товарів.
Королівські інженери тижнями чекали, поки певні компоненти надійдуть до них у розореній війною африканській країні, де вони будують госпіталь для Організації Об’єднаних Націй.
Якщо раніше відсутність простого кронштейна могла затримувати необхідні будівельні роботи тижнями, то зараз проєкт моделюється в цифровому вигляді і принтер створює його, створюючи шари пластику – часто менш ніж за 12 годин.

Все залежить від потреби ми впевнені у своїх силах та готові допомагати, діліться цією статтею серед своїх знайомих, пересилайте людям які на пряму працюють у ЗСУ

Previous slide
Next slide

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Технології та матеріали для виробничого 3Д друку
3D принтери можуть працювати з різними матеріалами, властивості яких актуальні для виробничих задач і процесів. Вибір матеріалу залежить від експлуатаційних задач, поставлених перед виробом. Зокрема, це:

  • інженерний термостійкий пластик для 3Д принтера використовують для отримання зносостійких міцних виробів. Вони підходять для тестування, бо витримують фізичний вплив. Зазвичай з пластику друкують прототипи, деталі конструкцій, корпуси. Найбільш поширена технологія друку — FDM;
  • фотополімери. Забезпечують точну деталізацію та відповідність параметрам. Матеріали використовують для друку майстер моделей і прототипів зі складною конструкцією. Можна обирати фотополімер з необхідними властивостями: наприклад, стійкістю до високих температур або прозорістю. Технології друку: SLA, MJM;
  • метал. Виробничі 3Д принтери, які друкують деталі з металевого порошку, користуються попитом в автомобілебудуванні, аерокосмічній промисловості, енергетиці. Тривимірний друк використовують для розробки та тестування нових деталей і систем. Технологія — DMS.

Чи можна назвати 3Д друк у виробництві економічно обґрунтованим? Відповідь залежить від поставлених задач та інтенсивності виготовлення прототипів і деталей. Для великих компаній з активними виробничими процесами може знадобитися власне 3Д обладнання. Іншим виробникам вигідніше звертатись за послугами 3D друку до підрядників.
Цікавить друк на 3Д принтері для виробництва? Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: