Друк на 3D принтері в Луцьку

Високоточний 3D-друк у місті Луцьк має попит серед фізичних осіб і підприємств. Ця технологія підходить для виготовлення деталей побутового, промислового, транспортного, сільськогосподарського й навіть військового призначення. Вона дозволяє використовувати широкий спектр полімерних матеріалів з унікальними фізичними властивостями. 

 

Щоб замовити 3D-друк у Луцьку, зверніться до компанії 3D Tech ADDtive. Наші спеціалісти мають великий досвід роботи із проєктами будь-якого рівня складності, від сувенірної продукції до деталей для точної електроніки. Висока продуктивність принтерів дозволяє нашим клієнтам замовляти виготовлення виробів великими серіями. Переваги 3D друку у Луцьку від компанії 3D Tech ADDtive

 

  1. Доступні ціни. Ми надаємо послуги 3D-друку в Луцьку багатьом гуртовим і постійним клієнтам. Великий обсяг роботи дозволяє нам підтримувати низьку собівартість продукції. 
  2. Висока швидкість. Друк на 3Д-принтері в Луцьку здійснюється на обладнанні з промисловою продуктивністю. Це дозволяє значно зменшити витрати часу в порівнянні з виготовленням у побутових умовах. 
  3. Широкий асортимент матеріалів. Ми працюємо з пластиками ABS і PLA, полікарбонатом, поліуретаном, поліамідом та іншими видами пластику. Наші спеціалісти також можуть створити на 3D-принтері воскову модель для лиття металу
  4. Різноманітні технології. Наша компанія пропонує 3D-друк FDM, SLA та SLS. Кожен із цих методів має свої переваги — великий розмір макетів, точність реалізації проєкту та повторюваність результатів при серійному виробництві. 
  5. Зручний сервіс. Ви можете звернутися по послуги 3D-друку в Луцьку, маючи готову цифрову модель чи замовивши послуги дизайну. Ми пропонуємо створення макетів за кресленнями, малюнками чи навіть усними описами. У нас також є сканери для моделювання наявних об’єктів у цифровому вигляді. 
  6.  
3D друк

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Послуги 3D друку у Луцьку від професіоналів 3D Tech ADDtive

 

Ми готові приймати замовлення на будь-які вироби — від меблевої фурнітури до деталей для дронів, від сувенірних фігурок до автозапчастин. Наші клієнти завжди отримують якісний 3D-друк у Луцьку за вигідними цінами та з мінімальними термінами очікування. Сучасні 3D-принтери дозволяють нам виготовляти продукцію з високим рівнем деталізації. 

 

Щоб замовити 3D-друк у Луцьку, зателефонуйте нам за номером +38(066)519-04-80, залиште повідомлення в чаті на сайті чи напишіть у месенджері. Ми доставимо готову продукцію в будь-яке місто України — у тому числі в Луцьк, Київ, Володимир, Ківерці, Львів та інші. 

 

Поширені питання

 

Які типи матеріалів доступні для 3D друку у Луцьку?

 

Наше обладнання працює з більшістю полімерів, що використовуються в промисловому виробництві. Це полікарбонат, поліуретан, поліетилен, поліамід, PLA, ABS тощо. Ви також можете отримати воскову модель для виготовлення металевих деталей за допомогою вакуумного формування. 

 

Як замовити друк на 3D-принтері у Луцьку?

 

Зверніться до нас будь-яким зручним способом — зателефонуйте, напишіть чи завітайте в офіс. Наші спеціалісти проконсультують вас із приводу тримірного друку та допоможуть вибрати оптимальний спосіб реалізації проєкту. 

 

3D друк Луцьк- яка вартість?

 

Ціна визначаються індивідуально. Насамперед вони залежать від складності завдання та обсягу витраченого матеріалу. До уваги також беруться рівень деталізації, вибрана технологія, тип полімеру та кількість зразків у партії. Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: