Друк на 3D принтері в Івано-Франківську

3D-друк в Івано-Франківську став популярним завдяки універсальності цієї технології. Вона підходить для створення деталей до побутової техніки, автомобілів, складної електроніки й навіть безпілотних літальних апаратів. Для прототипів можна підбирати різні матеріали з оптимальними фізичними характеристиками. 

 

Якщо ви хочете замовити 3D-друк в Івано-Франківську, вам варто звернутися до компанії 3D Tech ADDtive. Ми займаємося виготовленням тримірних моделей будь-якого рівня складності. Наші спеціалісти приймають замовлення як на одиничні витвори мистецтва з неймовірним рівнем деталізації, так і на серійні вироби для промисловості. 

Переваги 3D друку в Івано-Франківську від компанії 3D Tech ADDtive

 

  1. Сучасне обладнання. Наші 3D-принтери забезпечують виключну точність моделювання. Гнучке регулювання швидкості подання матеріалу та температури друку дозволяє використовувати різноманітні матеріали. Ми пропонуємо друк ABS, PLA, полікарбонатом, поліетиленом, поліамідом та іншими видами пластику. Ви також можете замовити модель з воску для виготовлення металевих деталей методом вакуумного формування
  2. Широкий вибір технологій друку на 3Д-принтері в Івано-Франківську. Якщо в пріоритеті швидкість виготовлення серійних зразків, вам підійде 3D-друк FDM із пошаровим наплавленням полімерної сировини. Для отримання максимальної точності виробу краще вибирати технологію SLS — селективне лазерне спікання. Великі макети виготовляють за допомогою принтерів SLA, що працюють за методом стереолітографії. 
  3. Зручний сервіс. Ми надаємо послуги 3D-друку в Івано-Франківську, приймаючи готові цифрові моделі, паперові креслення й навіть малюнки від руки. Ви навіть можете залишити замовлення, описавши нашому інженеру ідею на словах та узгодивши із ним технічне завдання. Наша компанія також надає послуги тримірного сканування, що дозволяють копіювати наявні об’єкти. 

 

3D друк

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Послуги 3D друку в Івано-Франківську від професіоналів 3D Tech ADDtive

 

Ми виготовляємо вироби з різними розмірами, характеристиками, призначенням і рівнем деталізації. Звернувшись до нас, ви можете замовити 3D-друк в Івано-Франківську, отримавши вигідні ціни та раціональне використання часу. Висока якість обладнання дозволяє нам підтримувати низьку собівартість продукції та виконувати замовлення в найкоротші терміни. 

 

Якщо вам потрібен 3D-друк в Івано-Франківську, звертайтесь до менеджера компанії 3D Tech ADDtive за телефоном +38(066)519-04-80, залишайте повідомлення в чаті на сайті або пишіть нам у месенджері. Наша компанія доставляє готову продукцію по всій Україні — у тому числі в Івано-Франківську, Києві, Коломиї, Тернополі, Львові та інших містах. 

 

Поширені питання

 

Які типи матеріалів доступні для 3D друку в Івано-Франківську?

 

Принтери працюють майже з усіма видами полімерів, що використовуються в промисловому виробництві. Найбільш поширені — PLA та ABS. Але технологія дозволяє застосовувати поліетилен, полікарбонат, поліамід і поліуретан. Ще один варіант — створення воскових моделей для лиття металу. 

 

Як замовити друк на 3D-принтері в Івано-Франківську?

 

Ми приймаємо замовлення онлайн на сайті, в месенджері, в офісі й за телефоном. Ви можете передати готову модель, замовити розробку дизайну чи надати зразок для сканування. Наші спеціалісти підберуть оптимальну технологію 3D-друку в Івано-Франківську, яка забезпечить оптимальну вартість і швидкість виготовлення продукції. 

 

3D друку Івано-Франківськ- яка вартість?

 

Ціна буде залежати від наступних факторів:

  1. Складність виробу. 
  2. Кількість зразків у серії.
  3. Тип матеріалу.
  4. Технологія виготовлення. 
  5. Розмір прототипу. 

 

Точну ціну можна буде встановити після консультації зі спеціалістом компанії 3D Tech ADDtive.

 

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: