3Д друк воском

3Д друк воском дає можливість зекономити на виготовленні дослідних зразків, зменшивши виробничі затрати. Віск — екологічно безпечний матеріал, який використовують при виготовленні продукції методом лиття. Для нього характерна виплавлюваність при температурі від 60°С та проста постобробка.
Воскові моделі, отримані методом 3D друку, характеризуються високою точністю, ідеально гладкими та рівними поверхнями. Доступна можливість тонкої деталізації прототипів, що відкриває шлях до виготовлення виробів зі складною фактурою та формою.
За допомогою 3Д друку воском можна виготовити функціональні прототипи, майстер-моделі для лиття, форми для технологічного оснащення. Технологія друку підходить для ювелірної справи, промислового виробництва, авіакосмічної галузі, медицини, сфери споживчих товарів.

3D виріб

Найчастіше 3D друк воском в Україні використовують для створення:

  • виробів в ювелірній та годинниковій промисловостях;
  • компонентів (прототипів) для машинобудування, автомобільної і авіапромисловості;
  • сувенірів та мистецьких творів;
  • медичних застосунків, протезів.

Характеристики готових виробів залежать від обраного матеріалу: композитної суміші на основі воску. Технологія друку воском — це економія коштів та часу для замовника. За допомогою неї можна створювати одиничні вироби чи друкувати партії продукції. 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: