3D TECH ADDTIVE

Політика конфіденційності

1. Загальні положення


Addtive.com.ua з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує наш веб-сайт. Ми хотіли б проінформувати Вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином їх використовуємо. Ви також дізнаєтеся про те, як Ви можете перевірити правильність зібраної інформації і дати нам вказівку про вилучення такої інформації. Дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України.


Дана заява не поширюється на веб-сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на сайті Addtive.com.ua.


2. Збір, використання і переробка персональних даних


Ми збираємо інформацію, яка стосується певних осіб, лише з метою обробки і використання. Відвідавши сторінки нашого сайти або заповнення форми для зв’язку ви даєте згоду на її обробку та використання у розсилці з пропозиціями та промо-акціями та у інших маркетинг заходах (запрошення на виставку, інформування про відео та інше). Коли Ви відвідуєте наш веб-сайт, певні дані автоматично записуються на сервери Addtive.com.ua для системного адміністрування, а також для статистичних або резервних цілей. Записана інформація містить назву Вашого Інтернет-провайдера, в деяких випадках Вашу ІР-адресу, дані про версію програмного забезпечення Вашого браузера, про операційну систему комп’ютера, з якого Ви відвідали наш веб-сайт, веб-сайт, який Ви використовуєте, щоб відвідати нас, адреси веб-сайтів, які Ви відвідуєте одночасно з нашим веб-сайтом та, за можливості, Ваші параметри пошуку, що привели Вас на наш сайт. Залежно від обставин, така інформація дозволяє зробити висновки про те, яка аудиторія відвідує наш веб-сайт. Однак у даному контексті не використовуються жодні персональні дані. Використовуватися може лише анонімна інформація. Якщо інформація передається Addtive.com.ua зовнішньому провайдерові, вживаються всі можливі технічні та організаційні заходи, що гарантують передачу даних відповідно до вимог чинного законодавства України про захист персональних даних.


Якщо Ви добровільно надаєте нам персональну інформацію, ми зобов’язуємося не використовувати, не обробляти і не передавати таку інформацію у спосіб, що виходить за межі вимог чинного законодавства України або зазначається Вами у заяві про згоду. Передача персональних даних здійснюється лише на підставі судового рішення або в іншому порядку, передбаченому чинним законодавством України.


Будь-які зміни у Заяві про конфіденційність будуть публікуватися на даній веб-сторінці. Це дозволяє Вам у будь-який час отримати інформацію про те, які дані у нас зберігаються, і про те, яким чином ми їх збираємо і зберігаємо.


3. Безпека даних


Addtive.com.ua зобов’язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін. Договірні партнери Addtive.com.ua, які мають доступ до Ваших даних, що необхідні їм для надання послуг від імені Addtive.com.ua, за умовами угод укладених з Addtive.com.ua зобов’язані дотримуватися умов конфіденційності даної інформації і не мають права використовувати надані дані задля якихось інших цілей. В деяких випадках виникає необхідність передати Ваші запити компаніям-партнерам Addtive.com.ua. У цих випадках Ваша персональна інформація також вважатиметься і використовуватиметься як конфіденційна.


4. Персональні дані малолітніх дітей


Addtive.com.ua не бажає збирати інформацію про відвідувачів, які не досягли 14 років. У разі необхідності їх можна видалити за персональним зверненням.5. Відстеження з використанням мережі Інтернет


На цьому сайті здійснюється збирання та збереження даних для цілей маркетингу та оптимізації з використанням технології. Ці дані можна використовувати для створення профілів користувачів під псевдонімами. Сайт може встановлювати файли cookie.


Без чітко вираженої згоди наших користувачів дані, збирання яких здійснюється за технологіями Webtrekk, не використовуються для ідентифікації особи відвідувача і не долучаються до будь-яких інших персональних даних особи під псевдонімом.
6. Ваші запити


Збережені дані будуть видалені Addtive.com.ua після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, або у випадку, якщо сама Addtive.com.ua більше не потребує збереження тих або інших даних. Ви маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про Вас з бази даних Addtive.com.ua. Ви також маєте право у будь-який час відізвати Вашу згоду на використання або обробку Ваших персональних даних. У таких випадках, а також, якщо у Вас виникають якісь інші побажання, пов’язані з Вашими персональними даними, просимо Вас надіслати електронного листа на адресу: design@addtive.com.ua.


8. Використання плагінів соціальних мереж


Технічне оснащення сторінок нашого веб-сайту включає в себе плагіни соціальної мережі facebook.com, керування якою відбувається зі штаб-квартири компанії Facebook Inc, розташованої в США, штат Каліфорнія, Пало Альто, Авеню Каліфорнія 94304, ул.1601 (надалі «Facebook»).


Ці плагіни можуть бути кнопками «Like» або відповідно «Мені подобається» в мережі Facebook. Якщо Ви відвідуєте одну з наших веб-сторінок, оснащену таким плагіном, ваш Інтернет-браузер безпосередньо підключить Вас до серверів Facebook і на екрані відобразиться плагін, зареєстрований через ваш браузер. Плагін передаватиме на сервер Facebook дані про те, які саме наші веб-сторінки Ви відвідали. Якщо Ви маєте обліковий запис на Facebook і Ви зайшли у систему під своїм аккаунтом, під час відвідування нашої веб-сторінки Facebook пов’язуватиме цю інформацію з Вашим аккаунтом.


У разі використання будь-яких функцій плагіна (наприклад, при натисканні кнопки «Мені подобається» чи коментуванні), ця інформація також буде синхронізована з Вашим аккаунтом на Facebook.


Більш детальну інформацію про збір та використання даних мережею Facebook, а також про права і можливості захисту персональних даних в даному контексті можна знайти в розділі про захист персональних даних на сайті Facebook.


Щоб уникнути зв’язку мережі Facebook з нашими веб-сторінками та подальшого зв’язку даної інформації з Вашим аккаунтом, Вам потрібно вийти з облікового запису Facebook перед відвідуванням наших веб-сторінок.


9. Використання модулів, вбудованих у соціальні мережі


На наших інтернет-сторінках передбачено можливість вбудовування модулів («вбудовані модулі») для соціальних мереж facebook.com та Twitter. Відповідні сервіси надані компаніями Facebook Inc. та Twitter Inc. відповідно («провайдери»). https://developers.facebook.com/docs/plugins


Управління соціальною мережею Twitter здійснює компанія Twitter Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA. Для перегляду екранних кнопок мережі Twitter та їхнього вигляду перейдіть за посиланням https://dev.twitter.com/web/tweet-button


Для підвищення ступеню захисту ваших даних під час відвідання наших веб-сторінок ці вбудовані модулі працюють, як кнопки, що активуються подвійним кліком миші. Така форма вбудовування передбачає, що при переході на будь-яку сторінку з нашого сайту, який містить такі вбудовані модулі, ви не будете автоматично підключені до серверів провайдерів. Лише у тому разі, якщо ви активуєте вбудований модуль і цим дозволите передачу даних, браузер створить пряме з’єднання з серверами провайдерів. Вміст різних вбудованих модулів у подальшому передається відповідним провайдером безпосередньо у ваш браузер і виводиться на екран вашого комп’ютера.


Вбудований модуль повідомляє провайдера, на яку сторінку нашого вебсайту ви зайшли. Якщо під час перегляду нашого веб-сайту ви увійшли у мережу Facebook або Twitter під своїм обліковим записом, відповідний провайдер може підібрати інформацію відповідно до ваших інтересів, тобто інформацію, яку ви переглядаєте під своїм обліковим записом. У разі користування будь-якою функцією вбудованого модуля (наприклад, кнопкою «Подобається» або розміщенням коментаря) ця інформація також буде передана браузером безпосередньо провайдеру для збереження.


Додаткову інформацію стосовно збирання та використання даних соціальними мережами Facebook або Twitter, а також щодо прав та можливостей захисту вашої конфіденційності у зазначених обставинах можна знайти у рекомендаціях провайдерів щодо захисту даних/конфіденційності.Будь ласка, уважно ознайомтеся з даним договором перед початком використання нашого сайту.

Інтернет-сервіс ADDtive.com.ua, далі іменований «Виробник», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, далі іменується «Замовник», розмістити замовлення на сайті https://addtive.com.ua на індивідуальне виробництво виробік з пластику, фотополімерів, металі, дерева, кераміки з самостійно підготовлених 3D файлів

Створення свого персонального профілю, заповнення форм з вказанням прізвища, ім’я, по-батькові, телефону та емейла (надалі Реєстрація) та розміщення замовлення підтверджує згоду Замовника з усіма умовами цієї угоди, а також зобов’язує Замовника дотримуватися цих умов або припинити використання сайту.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (відповідно до ст.ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.

1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-сервісу), громадянин (або юридична особа), що проводить акцепт оферти, стає Замовником. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Виробник здійснює виробництво пластикових виробів згідно 3D файлів Замовника через інтернет-сервіс https://addtive.com.ua

1.4. В рамках цієї Угоди, зразком звичайно продукту визнається дизайн (зображення товару що відповідає певній товарній групі з описом її властивостей, матеріалів і додаткових опцій) товарної позиції.

1.5. Виробник залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення.

2. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЗАМОВНИКА
2.1. Для оформлення замовлення Замовник проходить автоматичну реєстрацію на Сайті.

2.2. Замовник здійснює замовлення товарів завантажуючи власні 3D файли на Сайті і відправляє його Виробникові.

2.3. У разі виникнення у Замовника питань, які стосуються властивостей і характеристик кінцевих продуктів, перед оформленням замовлення Замовник може звернутися за уточненям до Виробника будь-яким доступним способом.

2.4. Замовник зобов’язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім’я, телефон для зв’язку, включаючи код міста, точний і повну адресу доставки, а також спосіб доставки.

2.5. Замовник має право відмовитися від виготовленого замовлення в разі якщо виріб не відповідає оформленому на сайті замовленню і підпадає під умови повернення які описані в п.6 цієї угоди. При відмові від замовлення, Замовник повинен надати Виробнику якісне фотозображення бракованих фрагментів виробів з описом проблеми за допомогою електронної пошти та, якщо, претензія буде задоволена, повернути браковане замовлення Виробникові. Оплата транспортних витрат у разі повернення проводиться за рахунок Виробника.

2.6. Замовник оплачує замовлення у будь-який спосіб, обраним в інтернет-сервісі протягом трьох робочих днів з дати оформлення у розмірі 100% передоплати.

3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКА
3.1. Виробник повідомляє Замовника про прийняття замовлення по електронній пошті, і при необхідності, узгоджує додаткові характеристики, комплектацію замовлення і його вартість.

3.2. Виробник зобов’язується виготовити замовлення відповідно до отриманих параметрами, в кількості, цінами і термінами описаним на даній сторінці https://addtive.com.ua

3.3. Виробник гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлення продуктів описаним в відповідний розділах сайту. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від опису що пов’язано з відмінностями у відображенні зображень на моніторі Замовника.

3.4. Виробник не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Замовником при реєстрації.

4. ДОСТАВКА
4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України, а також за кордон.

4.2. Виробник докладе всіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Замовником. Проте, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Виробника.

4.3. Вартість доставки замовлень по території України і за кордон оплачується Замовником згідно тарифів кур’єрських компаній.

4.4. При отриманні замовлення на пошті або від кур’єра, Замовник повинен перевірити посилку в присутності працівника служби доставки. Якщо після розпакування виявлено недостачу, підміна або пошкодження товару, то Замовник повинен скласти Акт і повідомити про проблему Виробникові будь-яким доступним способом. В іншому випадку, Виробник не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ
5.1. Точна вартість товарів зазначеється автоматично відповідно до 3D файлів Замовника на сайті https://addtive.com.ua

5.2. Ціна товару на Сайті може бути змінена Виробником в односторонньому порядку без додаткових повідомлень Замовника.

6. УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ
6.1. В своїй діяльності Виробник керується Доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172 “Про реалізацію окремий положень Закону України” “Про захист прав споживачів”, згідно з яким, друкована продукція відноситься до переліку продуктів , що не підлягають обміну (поверненню).

6.2. Виробник гарантує належну якість виготовлених виробів, яка відповідає стандартам. Як і в будь-якому іншому промисловому друкованому процесі, можуть виникати незначні дефекти якості друку, що не спотворюють загальне сприйняття деталі та її функціювання. Для переважної більшості замовлень такий рівень дефектів є допустимим, а якість виготовлення продукції вважається прийнятним.

6.3. Виробник не здійснює зміну масштабу та будь-які інші зміни в 3D файлах Замовників і виготовляє виріб в тому вигляді, в якому їх завантажив Замовник згідно 3D файлу.

6.4. Виробник не приймає претензії до якості пов’язані з:

Порушенням масштабу деталі в 3D файлі.
Візуальною ідентифікацію шарів побудови при 3D друці.
Візуальною ідентифікацію місць кріплення підтримок до 3D об’єкта.
Наявністю на окремих деталях слабо помітних точок, плям, смуг або інших незначних дефектів.
Помилками в 3D файлі, внаслідок чого деталі могла буде відсутня чи бути не тої форми, або навпаки присутні якісь додаткові елементи про які Замовник не подумав а вони присутні на оригінал 3D файлу.
Незначними відмінностями у відтворенні кольорів в двох однакових деталях.
Різницею в розмірах між готовим виробом та 3D макетом, менш ніж 1 мм.
Зовнішніми ушкодженнями, пов’язаними з доставкою замовлення транспортною компанією.
Наявністю механічних пошкоджень пластикової продукції, які виникли після отримання Замовником замовлення.
6.5. У всіх не перерахованих вище випадках, ми готові прийняти до розгляду претензію до якості, за умови виконання Замовником вимог викладених в п.2.5 даної угоди:

6.6. Прийняття претензії Виробником означає повторне виготовлення замовлення. Повторне замовлення відправляється Замовнику після отримання Виробником бракованого. Зворотну і повторну доставку в цьому випадку оплачує Виробник.

6.7. Претензіі у письмовому вигляді Замовник може направляти за адресою: м .Львов, вул. М. Вербицького 8/1

7. 3D файли ЗАМОВНИКА
7.1. В відповідності до угоди, не допускається розміщення і завантаження на сайт або отримання через Сайт створених Замовником 3D файлів що містять елементи порнографії, насильства, такі, які зачіпають почуття честі і гідності інших громадян; а також будь-яких інших матеріалів, які можуть привести до громадянської або кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України.

7.2. Заборонено розміщення замовлень які порушують права на конфіденційність, публічність, авторські або суміжні права без дозволу власників зображень.

7.3. У разі замовлення 3D друку зображень, які цензуруються як для перегляду особам старшим 18 років, або містять слова нецензурної лексики, Виробник не несе відповідальності за зміст такої послуги.

7.4. Замовник самостійно і за власний рахунок зобов’язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язаних зі створенням надрукованих Виробником виробів якщо вони порушують перераховані вище пункти.

8. АВТОРСЬКІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ САЙТУ І ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
8.1. Вся інформація, зміст, програмне забезпечення та інші матеріали, розміщені на Сайті, захищені законом про захист авторських і суміжних прав. Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювання та розповсюдження цих матеріалів без письмової згоди Виробника.

8.2. Виробник може проводити періодичну розсилку з інформуванням про свої послуги на зареєстрований електронну адресу Замовника. Замовник може відмовитися від розсилки в налаштуваннях свого профілю або через електронну форму яку вбудовано в лист.

9. ІНШІ УМОВИ
9.1. Замовник дає дозвіл на обробку Виробником своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.

9.2. Вся інформація, надана Замовником Виробнику, що не може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Замовника на передачу цієї інформації та умов, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

9.3. До відносин між Замовником та Виконавцем застосовується право України.

9.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Замовника він повинен звернутися до Виробника у будь-який доступний спосіб. Всі суперечки, що можуть виникнути, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти згоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.5. Вміст, матеріали та програмне забезпечення, розміщені на Сайті надаються Замовнику «як є», без будь-яких гарантій, явних або таких що випливають.

9.6. Виробник робить все можливе для безперебійного функціювання Сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, своєчасну і без помилкову роботу сайту, програм, інших послуг, з’єднання з Інтернетом, веб-браузера та зареєстрованих облікових записів Замовника.

9.7. Замовник зобов’язується регулярно відслідковувати всі зміни в Угоді, розміщені на сайті Виробника.

10. ТЕРМІН ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ
10.1. Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.