3Д друк в медицині

Сучасні технології 3D друку в стоматології дають можливість створювати довговічні та якісні моделі вінірів, мостів, коронок. Це значно пришвидшує та полегшує роботу зуботехнічної лабораторії. За допомогою великого вибору матеріалів для друку можна швидко вирішити будь-яку індивідуальну задачу. Стоматологічний принтер може друкувати декілька потрібних екземплярів за одну сесію друку. Всі реалізовані проєкти збережені в електронному вигляді: їх можна роздрукувати у будь-який момент.
Класичні технології виготовлення протезів базуються на досвіді, точності дій та гарному зорові зубних техніків. Їх робота дуже важка і займає багато часу, а результат не завжди задовольняє пацієнтів. 3Д друк у стоматології відкриває можливості серійного виробництва високоточних засобів. Для швидкого моделювання можна використовувати знімки та результати сканування ротової порожнини.
3D друк у стоматології — це отримання імпланта або протеза буквально за кілька хвилин (тоді як традиційне виготовлення займає мінімум 3 дні). Застосовуючи інтраоральний сканер, можна моментально отримати дані для створення моделі, а потім роздрукувати ідеально точний виріб.

Серед переваг технології:

  • можливість зберігання анатомічних даних пацієнтів у цифровому вигляді. Вже не потрібні зліпки та прототипи;
  • значне пришвидшення виробництва;
  • нейтралізація впливу «людського фактору»: всі процеси автоматизовані;
  • вирішення проблеми черги до зубного техніка: пацієнтам не доводиться чекати тижнями;
  • максимальнаточність результату: кромфорт для пацієнтів.

3D друк в стоматології в Україні повноцінно застосовують для виготовлення коронок, моделей, імплантів, бюгельних та мостовидних протезів, а також навчальних моделей щелеп. 

3D друк

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: