Сервіс 3D сканування

МИ МОЖЕМО НАДАТИ ВАМ ДОДАТКОВІ ЕТАПИ СКАНУВАННЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ: РЕВЕРС ІНЖИНІРИНГ, ПРОЄКТУВАННЯ ТА МЕТРОЛОГІЮ

Технологія 3D сканування дозволяє створити цифровий дублікат реального об’єкта. За допомогою спеціального обладнання вона створює програмну модель, яка описує фізичну форму предмета та інші параметри. Готовий файл також може містити інформацію про колір і текстури, що дозволяє відтворювати точні копії деталі. 

 

Звернувшись до компанії 3D Tech ADDtive, ви можете замовити 3Д сканування. Ми працюємо з об’єктами різних масштабів — від дрібних ювелірних і художніх виробів до компонентів промислового обладнання та великих машин. 

 

Як працює сервіс 3D сканування

Для яких цілей можна замовити 3D сканування?

 

Найчастіше сканувальний процес — це перший етап тиражування предмета. Маючи точну 3D-модель, її можна надрукувати на спеціальному принтері. Така технологія використовується для виготовлення багатьох предметів:

  • деталей до побутової техніки;
  • автомобільних запчастин;
  • компонентів для електроніки;
  • масштабних моделей;
  • колекційних фігурок тощо. 

 

Послуги 3D-сканування також часто застосовується для зворотного проєктування або цифрової реконструкції. Такі методи дозволяють налагодити серійне виробництво, маючи готовий зразок у фізичній формі. Для створення об’єкта не потрібно починати процес розробки з нуля — це дозволяє економити чимало часу, сил і ресурсів. 

 

3D-сканування використовується в експертизі. У цифровому вигляді можна проаналізувати параметри всіх механічних елементів, щоб порівняти їх з еталоном. Це дозволяє швидко знайти дефекти складного об’єкта та встановити причину поломки. 


Існують й інші застосування 3D-сканування деталей. Наприклад, це може бути створення цифрового архіву. За допомогою 3D-сканера у нього вноситься вся продукція, створена певним виробничим підприємством. Наявність об’ємних моделей дозволяє швидко повертати в модельний ряд певні продукти.

Які переваги надає 3D сканування?

 

Головний плюс — суттєва економія часу. 3D-сканування відбувається набагато швидше, ніж створення тривимірного об’єкта вручну. Отримання цифрової моделі таким методом найбільш ефективне при роботі з криволінійними формами

 

3D-сканування об’єктів на професійному обладнанні дозволяє отримати не просто поверхневий скан, а файл з докладною інформацією про кольори й текстури. Щобільше, спеціаліст може вносити зміни в готову об’ємну модель, щоб адаптувати її під вимоги замовника. 

 

Варто також зазначити, що 3D-сканування виробів належить до неруйнівних методик дослідження. 3D-сканер встановлюється на відстані від об’єкта. Спеціалісти підбирають позиціонування камери та здійснюють тріангуляцію відповідно до характеру предмета та поставленого завдання. Для роботи зі світлочутливими матеріалами можна використовувати пасивні 3D-сканери. У них немає власних ламп чи лазерних випромінювачів. Вони вловлюють світло, яке відбивається від виробу. 

модель відсканованої частини двигуна

Послуги 3D сканування від професіоналів 3D Tech ADDtive

 

Наша компанія займається створенням 3D-моделей. Ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє працювати з будь-якою формою поверхні, точно відтворювати кольорові текстури та зберігати геометричні дані з мінімальною похибкою. 

 

Компанія 3D Tech ADDtive надає послуги 3D-сканування будь-яких предметів — від гральних кубиків для настільних ігор до верстатів і комплексних виробничих ліній. До наших переваг належать:

  • швидке виконання замовлень;
  • можливість редагування моделей;
  • робота по всій Україні;
  • надання професійних консультацій;
  • надання послуг проєктування, метрології й 3D-друку

 

Поширені питання

 

Які вимоги до середовища для 3D сканування?

 

Сучасні сканери розраховані на роботу у звичайних умовах. Їх можна використовувати в офісі чи виробничому цеху при кімнатній температурі і нормальній вологості без утворення конденсату. Дуже важливо контролювати концентрацію пилу в повітрі. Для пасивних моделей також має значення яскравість освітлення. 

 

Чи потрібне спеціальне обладнання для перегляду 3D-моделей?

 

Результат 3D-сканування може відображатися на будь-якому комп’ютері, який має ресурси для обробки хмари точок і текстурного відображення файлу. Спрощення 3D моделі дозволяє переглядати її навіть на менш потужних пристроях, наприклад, ноутбуках з інтегрованим графічним ядром чи на смартфонах. 

 

Чи є обмеження щодо розміру об’єктів для 3D сканування?

 

По-перше, роздільна здатність залежить від розмірів моделі. При роботі з великими предметами можуть втрачатися дрібні подробиці. По-друге, у кожного пристрою є граничні характеристики дальності сканування. Але при сканування великих об’єктів їх можна оцифровувати в кілька прийомів, «склеюючи» 3D-модель у спеціальному програмному забезпеченні. 

 

Які фактори впливають на якість 3D сканування?

 

Перш за все, це розміри предмета — чим вони більше, тим меншою буде густота точок. По-друге, на якість впливають модель сканера й технологія оцифровки. Варто також враховувати характеристики середовища — рівень освітленості, концентрацію пилу та відносну вологість. 

 

Як визначається вартість 3D сканування?

 

Основними факторами розрахунку ціни будуть розмір об’єкта та складність його форми. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати 3D-сканування на замовлення, зв’яжіться з нами в чаті на сайті, напишіть у месенджері чи зателефонуйте за номером +38(066)519-04-80.

 

3D Tech ADDtive співпрацює з:

Інші компанії уже успішно використовують 3D сканування

Дізнайтесь як можна використати 3D сканування у Вашій специфіці роботи