3D друк на замовлення

Зробіть свою модель реальністю

3D-друк — сучасна технологія виготовлення моделей з пластику. Вона застосовується у виробництві деталей для іграшок, електроніки, побутової техніки, а також авіації й навіть військових машин. Друк на 3D-принтері дозволяє швидко отримати необхідну 3D-модель, забезпечивши високий рівень якості. У ньому використовуються якісні матеріали — міцні, стійі до впливу зовнішнього середовища й довговічні. 

Компанія 3D Tech ADDtive надає послуги 3D-друку на замовлення. Ми виробляємо продукцію поштучно, дрібними й великими серіями. Сучасне обладнання дозволяє нам реалізовувати проєкти будь-якого рівня складності.  

3D-друк: інноваційні технології для творчості й виробництва

3D-друк — відносно нова методика, яка стала поширеною на початку 2000-х років. Вона швидко стала популярною завдяки таким перевагам:

 • доступним цінам — матеріали для 3D-друку мають оптимальну вартість для виготовлення деталей дрібними серіями;
 • високій швидкості — друк на 3D-принтері економить чимало часу в порівнянні з ручною ліпкою, різьбою чи іншими подібними методами виробництва;
 • міцності продукції. У 3D-друку використовуються полімери ABS, PLA, PETG, TPU та нейлон. Вони витримують високі навантаження та відновлюють первинну форму після невеликих деформацій;
 • можливості виготовлення від однієї деталі. Для 3D-друку використовуються програмні моделі, а не шаблони й прототипи. Їх створення віднімає менше часу й ресурсів. 

 

Найпоширеніша технологія 3Д-друку — стереолітографія (SLA). Вона ідеально підходить для створення великих об’єктів. Виготовленні за таким методом фізичні моделі потребують мінімального доопрацювання — 3D-принтер дозволяє отримувати плавні переходи між шарами. 

 

Ще одна популярна технологія 3D-друку — пошарове наплавлення (fused deposition modeling, FDM). У ній використовуються стержні з полімерних матеріалів, які нагріваються потужним лазером. Такі принтери ідеально підходять для серійного виробництва. Вони підтримують доступну ціну деталей для механізмів та забезпечують ідеальне повторення розмірів. Їх єдиний мінус — шаруватий друк, який вимагає ретельного доопрацювання моделей. 

 

Якщо вам потрібно дуже точне моделювання за допомогою тривимірного друку, варто віддати перевагу технології селективного лазерного спікання — SLS. Оптимальна сфера застосування такого методу — виготовлення деталей для машин на кшталт дронів, верстатів чи дрібної побутової техніки. 3D-друк за технологією SLS дозволяє отримати високу якість і доступну ціну виробу, а також зменшує витрати часу на постобробку. 

 

Різного виду деталі надруковані на слс принтері з поліаміду 12

Покроковий процес 3D-друку: від макета до готового об’єкта

 

Першим етапом буде розробка цифрової тривимірної моделі. Якщо у вас є готовий файл — чудово! Його можна завантажити в калькулятор на сайті, щоб швидко розрахувати вартість замовлення. Якщо його немає, зверніться до наших спеціалістів з 3D-друку. Вони швидко перетворять креслення чи навіть малюнок від руки в цифрову модель. Ще один варіант — тривимірне сканування. Фактично воно дозволяє скопіювати реальний предмет, відтворивши його в пластику. 

 

Наступний крок — налаштування обладнання. Друк на 3D-принтері вимагає правильного підбору наступних параметрів:

 • температури друку;
 • висоти шару;
 • вектору подачі матеріалу;
 • розташування з’єднувальних деталей і підпірок;
 • швидкості виконання роботи тощо. 

 

Після цього запускається 3д друк. Якщо мова йде про велику партію, спочатку виготовляється пробний зразок. Його використовують для контролю якості — спеціаліст оцінює роздільну здатність, допуски, пористість матеріалу та інші ключові параметри. За необхідності відбувається калібрування 3D-принтера, необхідне для відновлення роботи. 

 

3D-друк на замовлення також часто передбачає фінішну обробку деталей. Для цього використовуються різні методи шліфування й полірування виробів. Їх підбір залежить від використання матеріалу певного типу — кожен вид полімеру має унікальні фізичні властивості. 

 

Після завершення всіх етапів 3D-друку деталі повністю готові до використання. Ви отримуєте бажаний результат, доклавши мінімальних зусиль. Така технологія оптимізує бюджет виробництва та дозволяє вкладатися в стиснуті терміни. 

 

Ми відправляємо готову продукцію по всій території України. Наша компанія співпрацює із замовниками з багатьох міст — Києва, Львова, Черкас, Одеси, Вінниці та інших. Ви можете оплатити готову продукцію банківським переказом чи безготівковим розрахунком. 

 

Послуги 3D друку від професіоналів 3D Tech ADDtive

 

Наша компанія працює в цій високотехнологічній сфері з 2017 року. Ми надаємо послуги 3D-друку та прототипування в Україні. Звернувшись до нас, ви можете замовити виготовлення різних об’єктів:

 • деталей для складних механізмів;
 • меблевої фурнітури;
 • сувенірів і прикрас;
 • фішок і кубиків для настільних ігор;
 • компонентів для ремонту промислового обладнання;
 • автомобільних запчастин й аксесуарів;
 • масштабних моделей;
 • іграшок тощо. 

 

Ми побудували свою майстерню 3D-друку на основі принципу ощадливого виробництва LEAN. Він передбачає ефективне використання сировини, максимальну віддачу кожного співробітника й орієнтацію на потреби клієнта. Це дозволяє нам утримувати доступні ціни на 3D-друк і відмінну якість готової продукції. 

 

Поширені питання

 

Які типи матеріалів доступні для 3D друку?

 

Найбільш поширені види полімерів — ABS і PLA. Але існують й інші види картриджів матеріалу — на основі нейлону, термополіеретану (TPU) чи поліетилентерефталату (PETG). Сировина для 3D-друку підбирається відповідно до специфікацій і сфери застосування майбутнього виробу. 

 

Як замовити друк на 3D-принтері?

 

Зверніться до наших спеціалістів у чаті на сайті, напишіть в месенджері чи зателефонуйте за номером +38(066)519-04-80. Ми приймемо на замовлення на послуги 3D-друку, сканування чи моделювання. Ви отримаєте всі необхідні консультації та попередній розрахунок вартості. 

 

Які терміни виготовлення 3D-друку?

 

Термін виконання завдання залежить від багатьох факторів. Насамперед, це об’єм друку, тобто розміри готових моделей. Але варто також враховувати рівень деталізації, наявність допоміжних конструкцій і необхідність фінішної обробки. 

 

Який максимальний розмір 3D друку?

 

Габарити моделі залежать від технології 3D-друку. Щоб уточнити максимальні можливі розміри, зверніться до спеціалістів компанії 3D Tech ADDtive по консультацію. Вони підкажуть, як краще реалізувати складний проєкт, щоб отримати необхідний результат. 

 

Як визначається вартість 3D друку?

 

На ціну впливають розміри готової продукції й тип матеріалу. Варто також враховувати модель 3D-принтера, рівень деталізації та метод 3D-друку. Ціна у буде залежати й від тиражу моделі — вона може відрізнятися на десятки чи навіть сотні грн

 

Що необхідно для виготовлення або розрахунку проєкту 3D друку?


В ідеалі — готова цифрова модель у форматі stl або obj. Але ви можете оформити замовлення на 3D-друк і без неї. Спеціалісти компанії створять файл на основі креслення чи навіть малюнку від руки.

3D Tech ADDtive співпрацює з:

Вам потрібно 3D-друк вашого дизайну?

Зателефонуйте нам безплатно за номером +380675190480 та зверніться до експерта з 3D-друку