Створення 3Д моделей: як все відбувається

3D моделювання — це створення точної цифрової копії об’єкту. Сфера використання цієї послуги широка. Створення 3Д моделей актуальне для штучного або серійного виробництва виробів: тривимірні проєкти  більш точні та безпомилкові. Також моделювання використовують в архітектур, будівництві, рекламі і маркетингу, медицині, дизайні, сфері комп’ютерних ігор та анімації.
Створити 3Д модель можна за описом, за кресленням, малюнком чи світлиною. Можлива візуалізація на основі готового виробу: отриману цифрову копію можна використовувати для створення прототипів, або ж вносити у неї зміни та доповнення. Будь-яка професійна програма для створення 3Д моделей дає таку можливість.

Етапи 3Д моделювання

Щоб створити 3Д модель, треба:

  1. Скласти та узгодити технічне завдання з повним описом майбутньої моделі.
  2. Виготовити 3D модель у комп’ютерній програмі. Розробник самостійно обирає необхідні програми, в залежності від поставленої задачі.
  3. Провести рендеринг: перетворити 3Д модель у двовимірне зображення. Процес включає роботу з текстурами, налаштування освітлення та інші етапи.
  4. Перевірити модель та внести зміни до проекту. Для цього може знадобитись виготовлення прототипу за допомогою 3D друку. 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Професійне 3D моделювання в Україні
Створення 3Д моделей на замовлення, виробництво прототипів будь-якої складності — послуги від компанії 3D TECH. Наш досвід дозволяє працювати у всіх сферах та розробляти моделі «з нуля» чи на основі існуючих об’єктів. Ефективно співпрацюємо з замовниками у сфері промислового виробництва, дизайну, архітектури і будівництва. 
Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: