Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Створення 3Д моделей: як все відбувається

3D моделювання — це створення точної цифрової копії об’єкту. Сфера використання цієї послуги широка. Створення 3Д моделей актуальне для штучного або серійного виробництва виробів: тривимірні проєкти  більш точні та безпомилкові. Також моделювання використовують в архітектур, будівництві, рекламі і маркетингу, медицині, дизайні, сфері комп'ютерних ігор та анімації.
Створити 3Д модель можна за описом, за кресленням, малюнком чи світлиною. Можлива візуалізація на основі готового виробу: отриману цифрову копію можна використовувати для створення прототипів, або ж вносити у неї зміни та доповнення. Будь-яка професійна програма для створення 3Д моделей дає таку можливість.

Етапи 3Д моделювання
Щоб створити 3Д модель, треба:
  1. Скласти та узгодити технічне завдання з повним описом майбутньої моделі.
  2. Виготовити 3D модель у комп’ютерній програмі. Розробник самостійно обирає необхідні програми, в залежності від поставленої задачі.
  3. Провести рендеринг: перетворити 3Д модель у двовимірне зображення. Процес включає роботу з текстурами, налаштування освітлення та інші етапи.
  4. Перевірити модель та внести зміни до проекту. Для цього може знадобитись виготовлення прототипу за допомогою 3D друку. 
Створення 3Д моделей: як все відбувається, 3д модель, 3d моделювання, компютерна модель, реалізація

Замовте 3д послуги на сайті ADDtive 

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте наш БЛОГ

Професійне 3D моделювання в Україні
Створення 3Д моделей на замовлення, виробництво прототипів будь-якої складності — послуги від компанії 3D TECH. Наш досвід дозволяє працювати у всіх сферах та розробляти моделі «з нуля» чи на основі існуючих об’єктів. Ефективно співпрацюємо з замовниками у сфері промислового виробництва, дизайну, архітектури і будівництва. 
Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!


3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці