Що таке 3D моделювання?

3Д моделювання — це створення цифрової версії об’єкту або простору. Тривимірна модель — це багатовекторне креслення, у якому реалізоване візуальне втілення. Зокрема, якщо мова йде про моделювання для промисловості, об’єкт на екрані виглядатиме точно так, яким він буде після втілення.
3Д модель створюють на основі унікальної ідеї: за ескізами, кресленнями або технічними описами. Але можлива і розробка цифрової копії: на основі світлини або реального прототипу об’єкта. Тривимірні моделі слугують для полегшення проєктування , для презентації або подальшого друку прототипів.

Принципи створення 3Д моделей

3D моделювання — це розробка тривимірних зображень об’єктів у просторі. Стадії процесу:

  • моделювання — розробка «скелету» моделі та її поверхонь;
  • текстурування — деталізація, а також візуальна імітація типів та особливостей матеріалів поверхні;
  • анімація — виконується за необхідності. Наприклад, рухома візуалізація для розуміння процесів роботи виробу;
  • рендер — створення зображень у просторі, з імітацією облаштування, освітлення та інших актуальних факторів.3D моделювання підходять для промислового виробництва, архітектури, медицини, сфери комп’ютерних ігор та кіно, розробки ексклюзивних виробів, реклами.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Професійне 3Д моделювання на замовлення
Що таке 3D моделювання? Це в першу чергу професійна розробка об’єктів у складних програмах, з точним урахуванням параметрів і інших технічних особливостей. Компанія 3D TECH надає послуги зі створення моделей і якісної 3Д візуалізації. Готові стати надійним підрядником для промислових компаній, архітекторів, забудовників, ювелірів та інших замовників.
Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: