Що таке 3D моделювання і де воно використовується

3Д моделювання — формування цифрових тривимірних моделей, які з максимальною точністю демонструють форму, розміри, зовнішній вигляд та інші характеристики об’єкту. Технології 3D моделювання дозволяють уявити деталь або готовий виріб з усіх ракурсів та внести необхідні виправлення ще на етапі створення.
Для 3Д візуалізації об’єктів використовують комп’ютерні програми. Формати моделей сумісні з сучасними засобами виробництва: зокрема, 3Д друком. Тому після завершення моделювання можна створити прототипи, а далі — запустити виробництво. 3D моделювання прискорює процес розробки, робить його економічно вигіднішим і зручнішим.

У яких сферах та для чого застосовують 3Д моделювання?

Розробка 3D моделей актуальна для різних сфер:

  • Промисловість. 3Д моделювання — частина сучасної проєктної роботи. Це значно прискорює та полегшує роботу інженерів;
  • архітектура, будівництво, дизайн. Сфера застосування широка: від моделювання рельєфу і майбутнього об’єкту будівництва до тривимірної візуалізації інтер’єрів;
  • реклама. Створення 3D моделей рекламних конструкцій, розробка персонажів та інші напрямки;
  • кіно та ігрова індустрія. Майже всі сучасні анімовані об’єкти у фільмах та іграх створені із застосуванням принципів 3Д моделювання.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Навіщо 3D моделювання вашому бізнесу?
Створення 3Д моделей — процес, який прискорює розробку нової продукції чи створення візуального контенту. Він полегшує роботу інженерів, а головне — дає можливість детально попрацювати над об’єктом на ранніх етапах — ще до виготовлення прототипу. Це значно економить кошти.
Компанія 3D TECH надає послуги з 3D моделювання різних об’єктів. Ми готові вирішувати завдання будь-якої складності з професійним результатом. Маєте питання чи хочете замовити розрахунок вартості? Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: