Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Промисловий 3D друк: можливості для виробників

Високоточний промисловий 3D друк використовують у різних галузях виробництва. Технологію активно застосовують у США, Японії, Німеччині, Китаї. Українські промислові компанії теж зацікавлені у перевагах тривимірного друку. Це — можливість виготовляти прототипи, зразки, тестові моделі, деталі або майстер-моделі для лиття.
Переваги виробництва на 3Д принтері
Сучасний 3D друк у промисловості використовують для:
  • прискорення термінів розробки нової продукції. Тепер для отримання прототипу потрібно лише кілька годин;
  • здешевлення виробництва. 3D друк дешевший за лиття під тиском чи фрезерування;
  • виготовлення деталей з дуже складною геометрією, що було неможливим до появи технології 3Д друку;.
  • виключення впливу людського фактору. 3D принтер повторює комп'ютерну модель з точністю до кількох мікронів, і помилки виключені.
Промисловий 3D друк, можливості для виробників, 3д прінтер купити, 3д друк, 3д деталь

Замовте 3д послуги на сайті ADDtive 

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте наш БЛОГ

3D друк у промисловості: технології і матеріали
3D принтери здатні працювати з найширшим спектром матеріалів, що використовуються у виробництві. Вибір матеріалу та технології друку обумовлений властивостями, закладеними у проєкті. Декілька прикладів матеріалів, які використовують для виробництва на 3Д принтері:

Інженерний пластик
Промисловий 3D друк з використанням пластиків дає можливість отримувати міцні, зносостійкі вироби. Їх можна піддавати фізичному впливу, тестувати. Зазвичай із пластику друкують прототипи різних пристроїв, корпуси приладів, елементи конструкцій, деталі. Пластик — один з найдоступніших і найміцніших матеріалів для 3D друку у промисловості. 

Фотополімери
За допомогою фотополімерних матеріалів отримують деталізовані вироби. Матеріали підходять для виготовлення ливарних майстер-моделей, деталей складних збірних конструкцій, високоточних прототипів. Властивості надрукованих виробів відрізняються залежно від матеріалу: це може бути жаростійкість, прозорість, гнучкість, підвищена міцність.

Віск
Промисловий 3D друк з використанням воску підходить для створення так званих восковок: обладнання, необхідного для виготовлення виробів у медичній та ювелірній галузях. Зокрема, восковки використовують у стоматології.

Металевий порошок
3D друк у промисловості з використанням металу застосовують в автомобілебудуванні, енергетиці, аерокосмічній галузі, наукових дослідженнях. Металеві прототипи підходять для розробки нових вузлів та агрегатів, складних пристроїв. З їх допомогою розробляють і тестують нові системи двигунів, механізмів, елементів для літаків, автомобілів. 

Вигоди використання промислового 3Д друку
На відміну від класичних методів — наприклад виробництва на фрезерному верстаті ЧПУ — створювати новий виріб можна, не пошарово видаляючи зайвий матеріал заготівлі, а нарощуючи виріб шар за шаром.
Промисловий 3D друк — альтернатива промисловим серійним технологіям у випадках, коли використання традиційних методів економічно неефективне. Приклади: мініатюрні об'єкти, вироби зі складною геометрією, обмежений тираж, необхідність внесення змін до конструктиву кожної нової партії виробів.
Економічна ефективність виробництва на 3Д принтері ґрунтується на можливостях:
  • проектувати процес створення виробів ще на етапі моделювання. Будь-якої миті можна вносити корективи;
  • повноцінно випробувати майбутній виріб без великих вкладень капіталу, так як 3D друковані прототипи в багатьох випадках недорогі;
  • створювати цілісні вироби з такою геометрією, яка недоступна для альтернативних способів виробництва. Зокрема, це друк корпусу на 3D принтері, виготовлення складних деталей.


Зацікавив промисловий 3Д друк? Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!


3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці