Послуги 3д принтера

Чому багато компані користується послугами 3д друку?
У компаніях які розроблять продукти або роблять редизайн є потреба у візуалізації продукту який розробляється і в частих випадках 3д візуалізації недостатньо. Потрібно перевірити як продукт буде лежати в руці, на полиці в магазині, у клієнта в кишені і так далі. У таких випадках візуалізація не може закрити усно потребу тоді застосовують послуги 3д принтера.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

3д принтер створює об’ємну модель яка допомагає компаніям перевірити їх продукт на практиці, щоб провести тести та промоакції. Компанії часто застосовують 3д друк для замінити своїх функціональних деталей у виробництві, тому що послуга 3д друку може відтворити будь-які деталі.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Послуги 3д принтера використовують у відділ маркетингу коли потрібно розробити макет товару для майбутньої фотосесії. Час виготовлення такого макету буде залежати від його розміру та зовнішнього вигляду. Відділ маркетингу ціную послугу 3д друку тому що це надає їм більше можливостей чим звичайна візуалізація об’єкту.
Інженерні відділи компанії використовують 3д друк деталей для тесту майбутніх виробів, функціональні та фізико механічні тестування. Також вони можуть перевірити як деталь буде працювати у механізмі.
Компанії використовують послуги 3д принтера у моменти коли партії товару не підходять для термопластавтоматів через вартість пресформ, тут у пригоді їм стає друк на 3D принтері у Львові, Києві, Харкові та по всій Україні.

3D Tech ADDtive співпрацює з: