3D моделювання: можливості 3Д моделювання у виробництві

3Д моделювання використовують у багатьох галузях промисловості: зокрема, машинобудуванні, виробництві меблів, предметів побуту, одягу. У промисловому секторі 3D моделювання охоплює різні частини майбутнього виробу:
  1. Функціональну. Створення тривимірної моделі дає змогу оцінити та протестувати виріб або його деталь ще до виробництва прототипу та масового випуску. На етапі розробки 3Д моделі враховують особливості умови використання та можливості для виконання ключової задачі виробу.
  2. Візуальну. Дизайн — основа зручності та естетичності. 3D моделювання — це розробка деталізованого зображення. Зараз є можливості для візуалізації будь-яких поверхонь, враховуючи матеріал, фактуру, колір та інші характеристики.

Які переваги використання 3Д моделей для виробництва?

Створена 3D модель візуально наближена до кінцевого вибору. Вона реалістична та деталізована. А головне — у неї можна вносити поточні зміни: підбирати тип поверхні, розміри, деталізацію. Це дає простір для втілення будь-яких інженерних і дизайнерських ідей.
3Д моделі значно економлять ресурси та час. Це повноцінна візуалізація, яку можна завершити й перетворити на прототип, а далі — на серію готових виробів. Виправити більшість помилок можна ще на етапі моделювання. А це значить, що прототипування буде доступнішим   і результативним.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Послуги з 3Д моделювання для виробників продукції
Компанія 3D TECH — ваш надійний підрядник зі створення 3D моделей для виробництва. Ми працюємо з представниками різних сфер і успішно втілюємо інженерні та дизайнерські задуми. Допоможемо створити тривимірні моделі будь-якої складності. Додатково за необхідності пропонуємо послуги 3Д друку прототипів або невеликих серій готових виробів.
Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз!

3D Tech ADDtive співпрацює з: