3D друк фігурок

Виготовлення статуеток персонажів ігор, фільмів, коміксів, аніме та манги

Ваші улюблені персонажі тепер поруч з Вами

Залізна людина разом з вами по дорозі на роботу, обідня перерва з космонавтом з Amoung As чи перегляд фільму поруч з відьмаком Геральтом

Частинка улюбленого всесвіту стоїть у Вас на робочому столі, або у вигляді брелока у Вас на сумці чи ціла колекція персонажів на поличці вдома

Лише уявіть захоплення людей з вашого фан-дому коли лише у Вас є унікальна фігурка героя, або ж при настільній грі з друзями лише у Вас відрізняється ігровий персонаж

 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Гнучкість створення моделей

3D друк дає змогу створювати статуетки у яких можна замінювати деталі, такі як обладунки, зброю та позиціювання моделі, тобто можливість завжди міняти лут персонажа, наприклад сьогодні у Вас воїн в тяжких обладунках, а завтра маг в чарівній мантії.
Тепер в настільних іграх спорядження з різними характеристиками можна міняти не тільки з допомогою карток, але і візуально, давши своєму персонажу новий меч чи шолом.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Як виготовляється?

Виготовлення починається з 3D моделі. 3D моделювальники це справжні маги зі світу фентезі. Адже вони створюють файл, з якого надалі відбуватиметься виготовлення на 3D принтері.
Їхня робота дуже кропітка, оскільки потрібно передати на 3D моделі найдрібніші деталі, щоб мініатюра виглядала максимально реалістично.

Потім 3D файл передається 3D друкарям вони ж нагадують ковалів, які створюють унікальний лут. Їхня робота залежить від характеристик яких очікують від фігурки.

Де взяти 3D модель?

Замовити створення унікальної 3D моделі, для цього потрібно розповісти нам що саме Ви хочете, тобто модель якого персонажа потрібно та вказати усі нюанси, наші експерти допоможуть Вам у цьому.
3D моделі також можна знайти на спеціальних сайтах, де всі охочі можуть завантажити файл фігурки персонажа. На цих сайтах є великий вибір різноманітних мініатюрок з будь-яких фан-домів.

3D Tech ADDtive співпрацює з: