Промислові лінії для Виробництва

Частина 2

Використання технології 3D друку є одним із найвигідніших рішень у виробництві запчастин до промислових ліній та інструментів.

Лотки для Транспортування на лініях

Використовує 3D друку для виготовлення транспортних лотків, які потім використовуються для закріплення готових деталей у процесі виробництва.

Створення 3D-друкованих прототипів дозволяє прискорити процес програмування промислових роботів, розташованих на виробничих лініях.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Фінальний продукт Промислової лінії

Перед запуском нового продукту він може проходити кілька етапів :маркетинг дизайну, технічний дизайн, правки на етапі виготовлення і також фінальні покращення перед запуском.

Завдяки 3D друку є можливість підготувати модель, ідентичну реальному продукту – який буде переданий клієнту.
Це дозволяє різним відділам компанії вносити конкретні зміни ще на ранній стадії проектування.
Добитись максимального результату – і задовільнити клієнта

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Макети промислових ліній

Лінія по своїм габаритам може займати цех і важити кілька тонн.
Використання 3D-друку для промислових макетів – найпростіше і найменш дороге рішення, яке дозволяє представляти ваші машини покупцям або інвесторам без необхідності транспортування цих лінії.

Безпека працівників виробничих ліній

Пошук способів зробити обладнання виробничої лінії безпечнішим, легшим та простішим у використанні є пріоритетним завданням.

3D друк для виробничих ліній може дозволити спростити складні деталі з метою поліпшення ергономічної керованості, Полегшити конструкцію – що своєю чергою дасть смогу зменшити навантаження на персонал. Виробнича оснастка – дозволяє підняти ефективність працівників водночас захистити їх він фізико механічних пошкоджень – під час виконання роботи.

3D Tech ADDtive співпрацює з: