Сільське господарство України 2020

Практика та успішне застосування

Не зважаючи  на розмір сільського господарства, усі стикаються з поломкою обладнання, яке є орендованим або є у власності господарства. Обладнання, починаючи від лопати, закінчуючи новітніми комбайнами 2020 року випуску можуть зламатись. Зремонтувати лопату це завдання у якому зламається або полотно лопати або руків’я, а в комбайні –  це поломка деталі яка входить у склад комбайна і їх там явно більше ніж декілька штук. Тому необхідно бути впевненим, що при ситуації, коли щось зламається, під рукою буде потрібна запчастина.

Запчастини до обладнання – це деталі й найгірше що з ними може відбутись це поломка однієї частини, для заміни якої потрібно купляти цілий блок, або комплект деталей. Наші можливості дозволяють створити потрібну деталь у єдиному або серійному екземплярі. Навіщо переплачувати за новий стартер 4000 якщо у ньому виходить з ладу переважно шестерня, яку ми можемо виготовити за 700 – економія і перевага у цифрах.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Застосування у світовому сільському господарстві та Україні:

· США 2014: Бокові шнеки для кукурудзяних жаток
· Європа 2016 : Система зрошування та моніторингу

· Український 2019 : Ремонт устаткування для
транспортування зерна

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Ситуація:

вийшов з ладу транспортер зерна. Деталь відсутність якої завдавала клопоту і транспортер мав перевід зерна, який нікому не потрібний. 

Після пояснення ТЗ і проведеного інтерв’ю вияснилось: ця деталь втрачає свої властивості, бо через неї проходить велика кількість зерна і з часом вона виходить з ладу – ця ситуація виникала з певною перемінністю і її усували всіма підручними засобами.

Виникла думка: Якщо ми вже знаємо які діють навантаження і де знаходиться слабкі місця – їх можна посилити й підняти рівень експлуатації обладнання.

Покращення  деталей та запчастин це типова задача, яка відбувається на виробництвах – найбільше інформації ми дізнаємось коли проводимо консалтинг та інтерв’ю з людьми, які причетні до роботи обладнання, які його ремонтують та людьми які обирають обладнання – у них є свої критерії вибору і вони найкраще можуть сформувати щоб хотіли бачити по іншому, а ми вже зі свого досвіду перетворюємо у  правильний підхід з впровадження.
 

Етапи виконання

 
 1. Консалтинг
  У даному завданні він зменшений до формату інтерв’ю, інженерного дослідження деталі та формування ТЗ
 2. 3D сканування деталі
  Деталь нестандартної геометрії не дозволяла зняти з неї заміри стандартними методами, тому ми використали 3D сканування – яке найбільш точно змогло передати геометрію деталі.
 3. Реверс інжиніринг або зворотна розробка
  З інформацією після інтерв’ю та дослідження деталі ми прийняли конструкторські рішення і додали їх на модель для збільшення міцності самої деталі та підвищення часу її експлуатації.
 4. 3D друк
  Для збільшення міцності деталі ми використали поліамід –  один з найбільш стійких матеріалів з пластику на якого не діють бензини, розчинники та мастила.

Фінальний результат:

 • Оптимальна ціна
 • Має покращену геометрію
 • З довговічнішого матеріалу (поліамід) 
 • Швидка логістика по Україні (виготовлення 1 день + доставка 1 день)
 • Та найголовніше – перевищує очікування які на неї покладали.

Те що використовують у світовому сільському господарстві ефективно можна впроваджувати і в Україні. Зараз ми активно співпрацюємо з аграрними компаніями Львівщини та проводимо роботу зі накопичування бази послуг для сільського господарства.

3D Tech ADDtive співпрацює з: