3D друк на принтері. Виготовлення запчастини на принтері.

Виявлення несправності деталі і особливостей об’єкту, були передані інженерам для подальшого 3D сканування та перетворення їх у 3д моделі для виготовлення.

Ситуація

Потрібно відновити роботу рухомого складу, але ситуація полягала у тому що, цей транспорт був досить старим і оригінальних деталей до нього не виготовляють. Тому у жодній майстерні зарадити проблемі нашого клієнта не вдавалось. Ми взялись виготовити автозапчастини для цього транспорту, який здавалося б знаходився у неробочому стані.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Аналіз

 
Перший етап при відновленні рухомого складу — його діагностика. Завдяки ньому ми мали змогу виявити проблемні та деталі які потрібно було замінити та які необхідно було виготовити. Отже ми мали не лише виготовити деталі за готовим зразком, але й проявити знання в автомеханіці.
Ми провели комплексний аналіз того, чи ці деталі відповідають необхідним показникам міцності, зносостійкості, по температурі та хімічному середовищу у якому вони будуть працювати. З урахуванням цих показників ми можемо тестувати й новостворені деталі, аби привести їх до єдиного стандарту якості.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Виконання

Виявлені несправні деталі після уточнень технічного завдання і особливостей об’єкту, були передані інженерам для подальшого 3D сканування та перетворення їх у 3д моделі для виготовлення.
Після створення комп’ютерних моделей об’єктів, у них було додали корективи, які підняли їхню продуктивність з урахування побажання клієнта.
Серія деталей була комплектом передана у 3д друк, де була виготовлена.

Результат

Деталі успішно підійшли до транспортного засобу. Клієнт отримав партію запчастин у кількості близько 27 штук, які вже довший час не виготовлялись і не продавались. Відремонтовані машини успішно почали свою роботу, що дає змогу клієнту успішно виконувати свою роботу.

3D Tech ADDtive співпрацює з: