Як світове сільське господарство використовує 3D друк

На сьогодні сільське господарство є найбільш адаптованою галуззю і готове до використання 3D-принтерів.

Більшість основних виробників сільгосптехніки вже застосовують 3D друк у процесі проєктування. Вони друкують концептуальні моделі для використання в дослідженнях та розробках. Вони також друкують функціональні прототипи для перевірки на наявність вад дизайну до того, як продукт буде виготовлений на заводі. Оскільки тривимірні прототипи можна швидко роздрукувати, поворот продукту можна різко скоротити.
Проте, 3D технологія може призвести також і до відродження малих виробничих компаній, здатних кинути виклик великому бізнесу.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

3D друк: Вирішення Проблем Зрошувального Процесу

Зрошення є важливим аспектом сільського господарства. Встановлення надійної системи зрошення вимагає чимало коштів. Більше 60% води витрачається через витік або випаровування. Крім того, труби, що транспортуються від постачальника до земель сільськогосподарського призначення, не залишають можливостей зміни ландшафту схеми поливу.
 
Компанії використовують надруковані на 3D-принтері полімерні труби для зрошення посівів. Ці труби транспортують воду до ґрунту і до рослини.
Використовуючи ці труби, фермер може ефективно та екологічно розв’язувати проблему зрошення.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D друк Для Моніторингу Врожаю

Щоб допомогти фермерам, студенти Карлетонського університету в Оттаві придумали 3D друкований дрон, який може допомогти фермерам стежити за врожаєм. 3D друкований дрон може контролюватися фермерами, використовуючи програмне забезпечення з відкритим кодом, і пролітати над сільськогосподарською землею та фотографувати. Фотографії надають інфрачервоні показання щодо інформації того, наскільки рослини виконують процес фотосинтезу. Використовуючи цю інформацію, фермери можуть регулювати кількість води та добрив під свій урожай та збільшувати врожайність. 3D-технології в сільському господарстві стосуються тих районів і надають важливу інформацію, яка в іншому випадку була недоступною для фермерів.

3D друк Зменшує Відходи

У найближчі роки 3D-технологія допоможе дрібним сільським господарствам уникнути розорення, оскільки фермери можуть повернути технологію на свою користь. 3D-друк допомагає фермерам зменшити матеріальні витрати на ведення господарства. Крім того, датчики та безпілотники інформують фермерів краще, ніж будь-коли, надаючи інформацію про ґрунт, шкідників та погоду. Чим більше обізнаний фермер, тим вище виробництво і нижчі витрати.

3D Tech ADDtive співпрацює з: