3D друк на принтері

Як застосовувати 3D сканування, 3D друк, 3D моделювання у виготовленні сувенірної продукції та рекламі. Нові можливості для хендмейду

3D друк

3D-друк – це новий виробничий процес, який дозволяє користувачеві робити тривимірні суцільні об’єкти будь-якого типу з цифрового файлу.
Процес 3D-друку починається зі створення візуального дизайну об’єкта, який потрібно надрукувати.

Теоретично все, що може бути розроблено в 3D CAD програмному забезпеченні, можна надрукувати на 3D принтері. Принтери можна використовувати для виготовлення концептуальних моделей, функціональних прототипів, виготовлення інструментів і навіть готової продукції.

3D-принтери будують об’єкти, додаючи матеріал шар за шаром. Це надає унікальний набір переваг перед традиційними технологічними процесами різьблення, таких як створення форм з складною геометрією та використання меншої кількості матеріалу.

Якщо раніше 3D-друк був придатний лише для виготовлення прототипів та одноразового виготовлення на ранніх стадіях, він зараз швидко трансформується у технологію виробництва.

Використовуючи технології 3D-друку для виробничого процесу, Ви хочете бути впевнені, що надрукований вами елемент буде виготовлений точно та виконуватиме свою роботу як слід.

Історично за допомогою 3D-друку вдалося запропонувати широкий вибір матеріалів для виготовлення деталей-зразків, які можуть конкурувати з традиційними матеріалами своїми властивостями, зокрема: Довговічність, Гнучкість, В’язкість, Зносостійкість, Прозорість, Температурний опір, Вогнестійкість, Легкість, Біосумісність

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Матеріал

Великий вплив на властивості та естетику компонента має матеріал, з якого він виготовлений, тому варто звернути додаткову увагу на це.

Перше питання, що розглядається при дослідженні 3D-друку на виробництві, полягає у тому, якими є властивості матеріалу.
Наприклад, розподіл порошку за розмірами частинок впливає на міцність та текстуру поверхні в лазерно-спеченому компоненті, тоді як співвідношення каталізаторів затвердіння УФ впливає на в’язкість та жорсткість компонентів стереолітографії.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

ABS

ABS-нитка – це найпоширеніший пластик для FDM 3D-друку. Він використовується в кузові автомобілів, приладів і чохлах для мобільних телефонів. ABS також можна знайти у вигляді порошку для процесів порошкового шару, таких як SLS, і рідкому для технологій SLA
ABS використовується в 3D-друкуванні при нагріванні між 230ºC і 260ºC. Це міцний матеріал, здатний легко витримувати температури від -20ºC до 80ºC. Крім високої міцності, він є багаторазовим матеріалом і може бути зварений хімічними процесами. Однак ABS стискається при контакті з повітрям, тому друковану платформу необхідно нагрівати, щоб запобігти викривлення.

PLA

PLA виготовляється з використанням відновлюваної сировини, наприклад кукурудзяного крохмалю. PLA – це один з найпростіших матеріалів для друку, хоча після 3D-друку він має тенденцію трохи стискатись. Для друку в PLA вам не потрібна платформа з підігрівом, на відміну від ABS. PLA також друкує при нижчій температурі, ніж ABS, від 190ºC до 230ºC.
PLA є складнішим матеріалом для маніпулювання завдяки високій швидкості охолодження та затвердіння. Важливо також зазначити, що моделі можуть погіршуватися при контакті з водою. Однак матеріал є стійким, простим у використанні та відрізняється великою різноманітністю кольорів, що робить його придатним для 3D-друку FDM.

3D Tech ADDtive співпрацює з: