Як АТ "Фармак" може використовувати 3D обладнання у себе на виробництві.

Щоб забезпечити вчасне технічне обслуговування пакувальної ліні доцільно використовувати 3D друк. Світова практика показує що 3D друковані деталі на виробничих лініях можуть працювати від дев’яти тижнів.

Щоб відповідати фармацевтичним нормам найактуальніше використовувати термостійкі пластмаси – хорошим варіантом буде вибір PEEK, PEKK та ULTEM.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Застосування у світовому сільському господарстві та Україні:

Для лінії виробництва потрібний набір запасних деталей, у самій лінії є безліч деталей з власним ресурсом використання, наприклад: шків подачі паперу зношується і гума навколо нього стає твердішою що спричиняє збій у роботі. У таких випадках логістика оригінальних частин може займати 7-8 тижнів. Виростання 3D технологій зменшує цей термін до часу витраченого на друк в середині виробництва, цей час може бути 7-8 годин в залежності від деталі.

3 (2)

Завдяки такому відносно простому рішенню компанія АТ “ФАРМАК” зможе вирішити ситуацію повільної доставки запасних частин, що може призвести до запинки виробничої лінії. Закордонні кейси показують що деталі приблизно виходити у 10 разів дешевше за оригінальні (кардинальним розривом є собівартість деталі у 100$, а оригінальна деталь має ціну 4000$) – це актуальне рішення для заміни деталей або використовування їх як “фонду страхування” на час доставки оригінальних деталей.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Компанія 3D Tech ADDtive @3d_techgroup проводить:
Аналіз готовності підприємства до впровадження техніки
Складаємо ТЗ для обладнання
Створюємо ROAD MAP про провадження 3D обладнання – щоб уникнути “підводних каменів”.

Щоб почати працювати з 3D обладнанням буде достатньо одного навчального дня і вже після цього друкувати необхідні деталі, а всі питання можна буде вирішити у форматі online.

3D Tech ADDtive співпрацює з: