Конвертування 3D файлів в STL формат

Файли в STL форматі для запуску на 3D принтері

Meshconverter
Програма являє собою онлайн безкоштовну платформу, призначену для перетворення 3D-моделей в формат STL. Meshconverter підтримує широкий спектр файлів, від STL до PLY. Простий у використанні, Meshconverter не пропонує ніяких інших функцій, крім перетворення файлів, тому є хорошим рішенням якщо ви хочете швидко і безкоштовно конвертувати 3D-файл.
Spin 3D
Це конвертер сітки, досить простий у використанні та здатний конвертувати декілька файлів сітки одночасно. Це програмне забезпечення досить швидке і дозволяє вам ділитися своїми файлами.
Spin 3D – це програмне забезпечення, тому Вам доведеться завантажити його, щоб використовувати. Це буде корисно для ваших проєктів 3D-друку, а також для моддингу та анімації гри.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

CAD Exchanger
Це програмне забезпечення для конвертування даних. OBJ, 3dm, brep, step, безліч форматів файлів можуть бути переведені в STL або з STL. Ви можете завантажити цей конвертер 3D-моделей безкоштовно, а потім завантажити свої файли, щоб конвертувати їх.
Greentoken
Це онлайн-платформа, розроблена програмістом, зацікавленим в 3D. Цей вебсайт з відкритим вихідним кодом підтримує більш 3D різних форматів, включаючи STL, FBX, Blender, OBJ, 3DS DXF, LWO або PLY.
Bear File Converter
Ось ще один безкоштовний онлайн конвертер. Цей конвертер, здатний конвертувати аудіо файли, зображення, офісні документи або конвертувати відео. Але також можливо використовувати його для перетворення 3D-моделей. Цей вебсайт підтримує безліч різних форматів файлів, включаючи BLEND, STL, 3DS, XML і т.д.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: