3D - моделювання

Створення точних технічних проєктів
Це процес створення об’єктів, інженерних та дизайнерських проєктів. Інженери та архітектори використовують його для планування та проєктування своєї роботи. Аніматори та дизайнери ігор покладаються на 3D-моделювання, щоб реалізувати свої ідеї.
3D-моделі використовуються для різних середовищ, включаючи відеоігри, фільми, архітектуру, ілюстрації, інженерію та комерційну рекламу.
3D моделювання в цілому робить процес проєктування продукту більш ефективним. Програми моделювання дозволяють легко створювати та візуалізувати кінцеві вироби, змінювати та оптимізувати конструкції, а також проєктувати документи, вимірювання та матеріали.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Прискорення процесу моделювання

  • 3D-об’єкти можна генерувати автоматично або створювати вручну. Об’єкти також можна генерувати за допомогою 3D-сканування або скульптингу. Проте створення складних об’єктів вручну є часозатратним, тому існує кілька інструментів для прискорення процесу моделювання. Більшість програм включає дзеркальну техніку, яка дозволяє будувати симетричну модель, працюючи лише на половині (а то й одній чверті) об’єкта.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D-моделювання буде більш адаптоване до технічних проєктів, потребуючи дійсно точного набору інструментів і менш інтуїтивних функцій.

3D-модель об’єкта пропонує унікальну перспективу, орієнтовану вивчити будь-який недолік на моделі до її остаточного завершення. Незалежно від того, чи йдеться про створення деталей, винахід чи нову технологію.

3D-модель можна постійно змінювати і доповнювати, починаючи від дизайну до конструкції кінцевого продукту, включаючи найдрібніші деталі.

3D Tech ADDtive співпрацює з: