3D сканування архітектури

Підвищення якості й точності проєктувань і будівельних робіт
3D-моделі великих споруд, таких як будівлі, потрібні для реставрації, документації або археологічних досліджень. Існує два способи отримати модель будівлі: виміряти кожен необхідний розмір або просто зісканувати всю річ.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

У більшості випадків простіше сканувати будівлю, ніж заміряти кожне вікно, двері та фасад. Це може допомогти проєкту реставрації, зісканувавши багато даних про наявну будівлю, а дизайнери зможуть краще візуалізувати її конструкції, використовуючи дані реального будівництва як основу. Ще одне цікаве використання 3D-сканування – в археології. Сканування археологічних пам’яток може бути корисним для планування розкопок або вивчення споруди, яка є надто крихкою або небезпечною для вивчення вручну.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Ось декілька переваг, які може запропонувати 3D-сканування Вашому проєкту:

  1. Підвищує якість та точність: сканування є точним і дозволяє будівельним командам проводити планування та деталізацію на іншому рівні на місці.
  2. Забезпечує негайну інформацію: Сканування можна виконати та отримати доступ до даних негайно, тим самим покращуючи операції, впорядковуючи продуктивність та зменшуючи додаткову роботу.
  3. Зменшує ручну працю: Ручна праця може бути виснажливою та більш схильною до помилок. Сканування може допомогти забезпечити високий ступінь точності та зменшує потребу інших сторін у проєкті (наприклад, архітекторів, інженерів, геодезистів тощо).
  4. Упорядковує координацію: 3D-сканування може допомогти покращити координацію та співпрацю на майданчику, що може призвести до швидшого та кращого прийняття загальних рішень.

3D Tech ADDtive співпрацює з: