SLA технологія

3D друк фотополімером та сфери його застосування
 
Коли необхідно створити деталь з максимальною точністю або зі складною геометрією перевагу має SLA друк.
Фотополімерний друк використовують для технічних застосувань, через свою швидкість та можливість отримання деталей, які одразу є функціональними, також використовується для виготовлення ливарних форм або ливарних виробів, особливо у світі ювелірної галузі та стоматології.
Проте, це не причина не використовувати 3D друк фотополімером для втілення художніх замислів у життя, наприклад створення мініатюр відомих скульптур.
Каблучка, запчастина автомобіля чи можливо точна копія Статуї Свободи змасштабована до 1 метра – усе це можливо виконати з точністю друку від 10 мікронів.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Застосування

Великий вибір фотополімерних смол дозволяє підібрати ту, властивості якої підходять під конкретне поставлене завдання. Експертний підбір потрібного матеріалу безпосередньо впливає на результат друку.
 

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Як це працює:

  1. 3D-модель імпортується в програму нарізки
  2. Резервуар 3D-принтера заповнюється рідкою фотополімерною смолою
  3. Платформа освічується УФ лазером
  4. Рідка смола твердне, поступово створюючи шари моделі. Цей процес повторюється поки об’єкт не буде завершено.
По завершенні друку за потреби потрібно провести мінімальну постобробку і промити готовий виріб ізопропиловим спиртом, що зробить його ще міцнішим.
Принтери SLA відомі своєю здатністю створювати дуже детальні та складні конструкції. Шари хімічно з’єднані між собою, що дозволяє отримати деталі з високою механічною міцністю.

3D Tech ADDtive співпрацює з: