3D друк - ремонт сільгосп техніки

Як застосовувати 3D сканування, 3D друк, 3D моделювання у сільському господарстві. Ремонт сільгосптехніки. виготовлення запчастин сільгосптехніки.

Виготовлення запчастин сільгосптехніки для ремонту та зменшення простою техніки

Ситуація

Наш клієнт — підприємець із агросектору, наше завдання було: вирішити його ситуацію із промисловим механізмом — обладнанням для транспортування зерна, яке мало дуже високий рівень зношення.
Проте в Україні не знайшлося постачальників, які могли б надати деталі лише потрібну деталь.
Чекати доставки із за кордону дуже довго, а у період коли потрібно відвантажувати зерно, цей брак часу відчувається особливо гостро. Це своєю чергою негативно відбивається на доходах, бо обладнання простоювало, а продукція не реалізовувалась.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Аналіз

Найважливіша частина роботи з нашим замовником — це діагностика проблемного обладнання. Від цього етапу залежала оптимізація затрат часу та коштів клієнта, адже важливо було замінити саме ту частину механізму, яка спричинила несправність. Ми віднайшли деталь яка найчастіше зношується.
Купівля нового агрегату потребує надто великих коштів, тому що продавалось у комплекті з іншим іншою частиною яка зношеною не була – вирішено було замінити несправну частину механізму.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Виконання

Після діагностики аграрного обладнання, наступним етапом є – безпосереднє створення копії запчастини.
Проведення 3D сканування техніки.

Створили 3D модель запчастини для ремонту.

Проведений реверс інжиніринг, тобто так звану “зворотну розробку” пристрою. Ми детально дослідили техніку фермера. Адже важливо було не тільки причини поломки, а й посилити деталь у місцях зношення для збільшення її довговічності.

Результат

  • Вартість деталі знизилась у 2.7 рази. Ми оптимізували витрати зробивши одну деталь замість заміни цілого блоку.
  • Час заміни деталі наразі складає 2 дні, при тому, що раніше цей термін складав 2 тижні. Враховуючи час виготовлення, час доставки та роботу майстра який ремонтує техніку для збору урожаю.
  • Деталь має конструкційні покращення, та можливе виготовлення з кузовного ABS пластику, або поліаміду який відрізняється меншим часом зношення, але є більш крихким.

3D Tech ADDtive співпрацює з: