3D друк пластиком

Виготовлення прототипів, запчастин, деталей та елементів механізмів
 

З допомогою 3D-принтера можна втілити можна будь-яку ідею — чи то фігурка улюбленого персонажа чи елемент механізму. Залежно від очікуваного кінцевого результату та технічного завдання моделі відбувається вибір пластику, з якого вона буде виконана.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

FDM - технологія

3D-друк пластиком можна використовувати для виготовлення моделей, функціональних прототипів, інструментів і навіть готової продукції. FDM – технологія дозволяє швидко створювати міцні деталі та механізми з пластику, який нагадує велику котушку ниток. У процесі друку з твердого пластику, немає нічого складного, матеріал подається в нагрівальний елемент і пошарово викладається на поверхню друку.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Використовуючи FDM технологію 3D-друку, для виробничого процесу, Ви хочете бути впевнені, що надрукований елемент для вашого проєкту буде виготовлений точно та виконуватиме свою роботу, а сам проєкт був успішним потрібно дотримуватись наступних критеріїв:

Критерії успішного друку:

  1. Обговорення бажаного результату:
    Як повинна виглядати деталь, які функції повинна виконувати, можливі функціональні покращення і який кінцевий результат очікується.
  2. Створення цифрового формату необхідної деталі або цілого механізму
  3. Прийняття конструкторських рішень і додання їх на модель
  4. Вибір матеріалу, який підходить під ТЗ створеної моделі

3D Tech ADDtive співпрацює з: