Промисловий дизайн і прототипування

Створення макетів продукту
Створення нового продукту починається з дослідження того, хто буде використовувати продукт та різні способи його використання. Наступним етапом є створення промислового дизайну: креслення на площині та 3d об’єкта у спеціальному програмному забезпеченні для 3d моделювання.

Наступним кроком є створення прототипу для демонстрації клієнтам. Прототипування починається з недорогих матеріалів, основних форм і ключових функцій. Технологія, що використовується для виготовлення прототипу, як правило, спрямована на мінімізацію капіталовкладень, уникнення придбання нових інструментів та використання найпростіших заготівок, щоб зробити одну деталь якомога швидше.
 
 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Підбір матеріалів

Вибір кольорів, матеріалів та оздоблень є важливим елементом розвитку виробу. Прототипування також може бути способом оцінки характеристик та властивостей матеріалів. Окремі компоненти можуть бути виготовлені з різних пластикових інженерних матеріалів, щоб перевірити придатність до початку виробництва.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D-принтери є одними з найпопулярніших інструментів швидкого прототипування для інженерних та конструкторських команд. На всіх етапах процесу розробки продукту 3D-друк – це простий і доступний спосіб швидкого виготовлення прототипів для того, щоб оцінити дизайн та функціонування. Завдяки можливості швидко виробляти кілька варіантів продукту, проєктні та інженерні команди можуть швидко протестувати та впроваджувати зміни, що дозволяє продукту швидше вийти на ринок.

Остаточні прототипи повинні бути виготовлені з використанням кінцевих матеріалів, деталей, де це можливо, але не вкладаючи коштів у дорогі інструменти передчасно. Наприклад, інженерний прототип із конструкційними пластиковими деталями з нейлону та ABS може використовувати SLS 3D-друк для виготовлення нейлонової складової. Остаточний прототип є початком серійного виробництва – по суті першим продуктом, який зійшов з конвеєра. 
Прототипування дозволяє перевірити, чи відповідає конструкція експлуатаційним характеристикам та включає базові функціональні випробування, виробничі процеси та параметричні вимірювання.

3D Tech ADDtive співпрацює з: