3D друк у косплеї

Виготовлення костюму для фестивалю Comic Con

Ситуація клієнта

Клієнт звернувся до нас із замовленням — виготовити шолом до костюма для фестивалю Comic Con. У замовника вже було чітке уявлення, яким має бути кінцевий вигляд виробу. Але ситуація полягала у тому, що до початку фестивалю залишалось обмаль часу.

Аналіз

Почали ми із розробки плану, аби вирішити, що краще друкувати та у якій послідовності, щоб максимально прискорити процес створення костюму персонажа. Підібрали відповідні матеріали, для створення гнучких та міцних деталей.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Виконання

Отримавши 3D модель шолому, ми розділили її на частини, які адаптували під 3D друк аби оптимізувати та прискорити процес виготовлення. Вжили заходів, щоб полегшити транспортування, підвищити надійність костюму, а також зробити його зручнішим для одягання та носіння протягом довшого часу.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Результат

Використали FDM технологію друку, в результаті отримали об’єкт з високою точністю та міцністю, за допомогою додаткової постобробки досягли гладкої поверхні. Проєкт був успішно виконаний швидше ніж встановлені терміни, завдяки новому кріпленню частини легко і швидко кріпляться один до одної, клієнт задоволений кінцевим результатом відправився на фестиваль.

3D Tech ADDtive співпрацює з: