3Д сканування: у яких випадках застосовують 3Д сканер? 3D tech ADDtive

3D сканування — це спосіб створення тривимірної моделі за допомогою спеціального сканера. Він аналізує параметри фізичного об’єкта і на основі цих даних створює його цифрову 3Д копію. Причому — зі збереженням оригінальних розмірів, форми, структури, кольору та інших характеристик. Точність сучасного 3Д сканування висока: отримані моделі можна використовувати у виробництві, медицині, будівництві, науці та інших сферах. Їх можна друкувати на 3Д принтері, обробляти і зберігати, створювати на їх основі креслення тощо.

У яких випадках, потрібно використовувати 3Д сканування?

Технологія 3D сканування застосовується для створення:

  • тривимірних макетів, на основі яких можна запустити серійне виробництво або впроваджувати подальші вдосконалення;
  • повноціних моделей суглобів, ортопедичних конструкцій для використання або планування операцій;
  • точних цифрових копій предметів для подальшого відтворення;
  • моделей архітектурних об’єктів з метою збереження і вивчення, аналізу;
  • цифрових моделей для перевірки якості виробів і відповідності стандартам.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Чи варто купувати 3Д сканер?
Відрізняють лазерні і оптичні сканери. Якщо коротко:

  1. Лазерна 3D скан технологія дає можливість отримати точну цифрову копію будь-якого статичного предмету: від деталі з стороною 10 мм до високої будівлі.
  2. Оптичний 3Д сканер ефективно працює з рухомими об’єктами. Зокрема, ним сканують людей для створення цифрових моделей і застосування у відповідних сферах.

3D сканер — дорогий виріб. Витрати на нього будуть виправдані у разі постійної необхідності. Наприклад, власний сканер знадобиться бюро промислового дизайну або компанії, яка займається будівельною експертизою. В інших випадках вигідніше замовити 3D сканування у підрядника. Вам не доведеться витрачатися на обладнання, навчати персонал роботі з ним, купувати програми. Ви отримуєте точний результат з мінімальними витратами.
Компанія 3D TECH завжди готова стати вашим надійним підрядником по 3д скануванню! Щоб проконсультуватися з інженером щодо вашого проєкту, заповніть форму зворотного зв’язку прямо зараз! 

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: