3D модель для принтера

Щоб почати друк на 3д принтерів знадобиться модель. Існує кілька способів як отримати модель для 3д принтера: моделювання, сканування, витягування або звантажити готову модель із сайтів які спеціалізуються на 3д моделях.
Усі сучасні 3D програми експортують файли у форматі .STL або .OBJ – як це зробити дивіться у цій статті.

Багато слайсерів можуть працювати і з іншими розширеннями файлі, проте наша рекомендація: використовувати 3D моделі для принтера у форматі STL та OBJ.
Створення 3д моделі для принтера відрізняється від звичайної візуалізації. У цьому виді 3D моделювання потрібно слідкувати за масштабом моделі для друку (досить часта помилка), усі стінки моделі мають бути вивернуті на зовні, та головне це зробити 3д модель об’ємну – заповнену у середині.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Сканування можна використати як готовий варіант створення моделі для 3д друк абок етап підготовки до моделювання, щоб зберегти всі фізичні розміри та відтворити досконально об’єкт.
На сайтах агрегатом моделей для 3д друку – усі можуть зареєструватись та виложити у вільний доступ свої моделі(також є плані аналоги таких сайтів) які можна звантажити та видрукувати на 3д принтері.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Друк на 3д принтері може бути невдалим з наступних причини:

Неправильні налаштування для 3д друк – це можна виправити у програмному забезпеченні (слайсері для 3д принтера) змінивши настройки.

Технічна несправність вашого принтера – це коли сценарій для друку готовий та ви знаєте що він має надрукуватись, проте технічні неполадки псують процес друку. Це можуть бути різні поломки починаючи від кінцевих датчиків до суттєвої поломки механіки вашого 3д принтера.

Друк на 3д принтері це уміння якому потрібно навчатись в меншій кількості випадків вам зразу вдасться досягти ідеального результату, проте навички з’являються з часом – пробуйте.

3D Tech ADDtive співпрацює з: