3D Друк

3д друк це адитивна технологія яка створює реальний об’ємний предмет шляхом накладання шарів які мають свою висоту та створюють точну копію моделі для 3д друку. Похибка при такому відтворені буде мінімальною та залежить від технічних властивостях обладнання «3д принтера» на якому така модель відтворюється.
Модель для 3д друку має сталі розміри та обладнання відтворює його у максимально наближений спосіб. Змінити у розмірі об’єкту можуть бути по осях X, Y та Z. Ці осі відповідають висоті, ширині та довжині моделі для друку.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

3д друк поділяються за матеріалами для 3д друку та технологією 3д друку. Сировиною для друку є: пластик для друку, пластикові та різного роду порошки, фотополімернісмоли, бетон, кераміка, скло також є друк металом та 3д друк глиною.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Друк на 3д принтері відбувається за допомогою програми “слайсер” яка перетворює модель для друку у Gcod – який використовує принтер для розуміння яку модель будувати. У 3D друці Gcod відіграє мову для розуміння з принтером. У самій програмі можна задати параметри які будуть впливати на якість 3д друку.
Вміння користуватись слайсером та генерував правильний Gcod – дозволяють зробити якісний 3д друк в Львові, Києві, Рівному та по всій Україні.

3D Tech ADDtive співпрацює з: