Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

3д друк

3д друк це адитивна технологія яка створює реальний об'ємний предмет шляхом накладання шарів які мають свою висоту та створюють точну копію моделі для 3д друку. Похибка при такому відтворені буде мінімальною та залежить від технічних властивостях обладнання «3д принтера» на якому така модель відтворюється.
Модель для 3д друку має сталі розміри та обладнання відтворює його у максимально наближений спосіб. Змінити у розмірі об’єкту можуть бути по осях X, Y та Z. Ці осі відповідають висоті, ширині та довжині моделі для друку.
3д друк поділяються за матеріалами для 3д друку та технологією 3д друку. Сировиною для друку є: пластик для друку, пластикові та різного роду порошки, фотополімернісмоли, бетон, кераміка, скло також є друк металом та 3д друк глиною.

Замовте 3д друк на сайті ADDtive у сервісі 3д друк
Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте статтю «3д друк це»
Друк на 3д принтері відбувається за допомогою програми "слайсер" яка перетворює модель для друку у Gcod – який використовує принтер для розуміння яку модель будувати. У 3D друці Gcod відіграє мову для розуміння з принтером. У самій програмі можна задати параметри які будуть впливати на якість 3д друку.
Вміння користуватись слайсером та генерував правильний Gcod – дозволяють зробити якісний 3д друк в Львові, Києві, Рівному та по всій Україні.

Статті 3D Tech ADDtive

Супер ⭐⭐⭐⭐⭐  Дякуємо що дочитали цю статтю до кінця.
Щоб побачити більше цікавих статей - натискайте на кнопку "побачити більше статей"
3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці