3Д друк пластиком

Пластик — один з найбільш популярних матеріалів для 3Д друку. Більшість виробів ми друкуємо саме з нього. Поняття «пластик» загальне: воно включає декілька видів матеріалів з різними властивостями. Зокрема, можливий 3D друк:

  • ABS — нетоксичним матеріалом без запаху. Характеризується високою стійкістю до ударів одночасно з еластичністю. Легко фарбується;
  • PLA — полімером на основі природних компонентів. Вироби після друку мають ідеально рівну слизьку поверхню. Матеріал підходить для 3Д друку підшипників, іграшок та сувенірів;
  • PETG — найпоширенішим термопластиком, довговічним та універсальним для багатьох сфер;
  • PC — міцним та зносостійким матеріалом. Він витримує температуру до 110°C, легко гнеться без деформації, протистоїть фізичним навантаженням. Сфери використання: автомобілебудування, медицина, виготовлення приладів.

3Д друк пластиком в Україні використовують для створення макетів, виготовлення прототипів для презентацій, а також діючих деталей, сувенірів, готових виробів і рекламних конструкцій. Також можна друкувати персональні медичні імпланти на основі знімків томографа, виготовляти модельне оснащення та формувальні матриці.. Підійде для  штучного або дрібносерійного виробництва.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

3D Tech ADDtive співпрацює з: