Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

3Д друк пластиком

Пластик — один з найбільш популярних матеріалів для 3Д друку. Більшість виробів ми друкуємо саме з нього. Поняття «пластик» загальне: воно включає декілька видів матеріалів з різними властивостями. Зокрема, можливий 3D друк:
  • ABS — нетоксичним матеріалом без запаху. Характеризується високою стійкістю до ударів одночасно з еластичністю. Легко фарбується;
  • PLA — полімером на основі природних компонентів. Вироби після друку мають ідеально рівну слизьку поверхню. Матеріал підходить для 3Д друку підшипників, іграшок та сувенірів;
  • PETG — найпоширенішим термопластиком, довговічним та універсальним для багатьох сфер;
  • PC — міцним та зносостійким матеріалом. Він витримує температуру до 110°C, легко гнеться без деформації, протистоїть фізичним навантаженням. Сфери використання: автомобілебудування, медицина, виготовлення приладів.
3Д друк пластиком в Україні використовують для створення макетів, виготовлення прототипів для презентацій, а також діючих деталей, сувенірів, готових виробів і рекламних конструкцій. Також можна друкувати персональні медичні імпланти на основі знімків томографа, виготовляти модельне оснащення та формувальні матриці.. Підійде для  штучного або дрібносерійного виробництва.

Замовте 3д друк на сайті ADDtive у сервісі 3д друк

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте наш БЛОГ

3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці