3д друк це

Що таке 3д друк, та які можливості він відкриває для бізнесу та громадян України. 3д друк це інновація яка розвивається по всьому світі, технологічні гіганти: HP, Tesla, Ford – мають свої розробки та користуються розробками компаній які збудували своє ім’я саме в адитивних технологіях: 3D Systym, Stratsys, Anycubic та інші.
Друк на 3д принтері який використовує пластик – розплавляє пластик для 3д принтера та шар за шаром наносить його один на одного тим самим повторює контури моделі для 3д друку. Рівень шару залежить від настройки друку та механічної точності обладнання.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Друк на 3д принтері який використовує фотополімер – смола для 3д принтера полімеризується під впливом світла різного спектру. Це може бути як кімнатне освітлення так і смоли для ультрафіолетових 3д принтерів. Точність полімерних принтерів є більша ніж у FDM принтерів внаслідок високої роздільної здатності LCD дисплеїв для 3д друку.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Друк на 3д принтері який використовує порошкові суміші – порошок є малого розміру і спікається під дією великих температур або хімічних реакцій. Металевий порошок для друку металом належати до цієї сировини та дозволив зробити 3д друк металом реальністю. Порошки бувають різного типу, структури та матеріалу, наприклад: поліамід або металивий порошок для 3д друку.
Існує ще багато видів та різновидів 3д друку, а щось тільки є на етапі розробки або на папері у форматі ідей.


Головне що треба пам’ятати: 3д друк це поетапний/порівняний етап нарощування/склеєння 3д моделі, щоб повторити її контур та заповнення.

Компанія 3D Tech ADDtive – дозволяють зробити якісний 3д друк в Львові, Києві, Рівному та по всій Україні.

3D Tech ADDtive співпрацює з: