Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

3д друк це

Що таке 3д друк, та які можливості він відкриває для бізнесу та громадян України. 3д друк це інновація яка розвивається по всьому світі, технологічні гіганти: HP, Tesla, Ford - мають свої розробки та користуються розробками компаній які збудували своє ім’я саме в адитивних технологіях: 3D Systym, Stratsys, Anycubic та інші.
Друк на 3д принтері який використовує пластик – розплавляє пластик для 3д принтера та шар за шаром наносить його один на одного тим самим повторює контури моделі для 3д друку. Рівень шару залежить від настройки друку та механічної точності обладнання.
Друк на 3д принтері який використовує фотополімер – смола для 3д принтера полімеризується під впливом світла різного спектру. Це може бути як кімнатне освітлення так і смоли для ультрафіолетових 3д принтерів. Точність полімерних принтерів є більша ніж у FDM принтерів внаслідок високої роздільної здатності LCD дисплеїв для 3д друку.

Замовте 3д друк на сайті ADDtive у сервісі 3д друк

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте статтю «друк на 3D принтері»

Друк на 3д принтері який використовує порошкові суміші – порошок є малого розміру і спікається під дією великих температур або хімічних реакцій. Металевий порошок для друку металом належати до цієї сировини та дозволив зробити 3д друк металом реальністю. Порошки бувають різного типу, структури та матеріалу, наприклад: поліамід або металивий порошок для 3д друку.
Існує ще багато видів та різновидів 3д друку, а щось тільки є на етапі розробки або на папері у форматі ідей.


Головне що треба пам’ятати: 3д друк це поетапний/порівняний етап нарощування/склеєння 3д моделі, щоб повторити її контур та заповнення.

Компанія 3D Tech ADDtive – дозволяють зробити якісний 3д друк в Львові, Києві, Рівному та по всій Україні.

Статті 3D Tech ADDtive

Супер ⭐⭐⭐⭐⭐  Дякуємо що дочитали цю статтю до кінця.
Щоб побачити більше цікавих статей - натискайте на кнопку "побачити більше статей"
3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці