Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.
Ми можемо надати вам додаткові етапи "Сервісу 3D моделювання": 3d Моделювання для принтера, Реверс інжиніринг, Твердотільне моделювання, 3D моделювання для ЧПУ.

Сервіс 3D моделювання

Де та як використовують "3D моделювання"


Для безлічі проєктів 3D моделювання змінило стандартні процеси їх виконання. Починаючи  від класичного твердотілого моделювання до задач різної складності у реверс інжинірингу. CAD/CAM технології дозволили використовувати 3D моделювання для принтера та 3D моделювання для ЧПУ. 3D Tech ADdtive впевнені у якісному виконанні вашої задачі.


3d Моделювання для принтера

3d Моделювання для принтера відрізняється від стандартного моделювання такого як візуалізація. У моделюванні для 3д друку є технічне завдання, щоб ваша модель змогла фізично надрукуватись. Ми ідемо по інструкції яка оновлювалась з нашим досвідом тому модель для 3д друку буде надрукована вдало.


Реверс інжиніринг

Реверс інжиніринг - це створення 3д моделі на основі хмари точок, отриманих шляхом 3D сканування фізичного об'єкту. Ця операція використовується для:
внесення змін у деталь, відновлення втраченого конструкційному функціоналу, проведення інженерного аналізу, прорахунку навантажень, впровадження генеративного дизайну.

Твердотільне моделювання

Твердотільне 3D моделювання – це проектування тіл, які мають ознаки фізичного тіла. Об'єкти, виконані за допомогою даної технології, краще сприймаються порівняно з об'єктами, виконаними іншими методами. Твердотільне моделювання є найефективнішим методом, що використовується під час проектування складних об'єктів.

3D моделювання для ЧПУ

Створення 3d моделі для ЧПУ полягає у введенні до блоку управління верстатів з числовим програмним управлінням тривимірного графічного образу виробу. Зручність такої опції полягає у можливості виготовлення будь-яких виробів, включаючи найскладніші та трудомісткі, з мінімальними ресурсними та тимчасовими витратами.

3d моделювання — це процес створення математичної моделі об'ємних зображень будь-яких предметів або об'єктів. Причому цифрова модель – це не лише картинка, яка виводиться на екран. Цифрова модель дозволяє показати, як працюватиме механізм у реальності. Завдяки 3d моделі виробу можна проаналізувати його комплектацію, матеріал, розміри та надрукувати прототип або повністю працездатну деталь. 3D Tech ADDtive надійний підрядник у 3D проєктах.


Дізнайтесь як інші компанії уже успішно використовують "назва сервісу"

Експерти 3D Tech дадуть відповіді на Ваші запитання
3D Tech ADDtive співпрацює з: