Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Поняття про 3D друк: загальна інформація та сфера застосування

Поняття про 3D друк — це комп'ютерне моделювання та альтернативне конструювання реального об'єкту за створеним на комп'ютері зразком. Щодо особливостей самого процесу, то суть його полягає у наступному:
  • у комп'ютері створюється зображення у форматі STL;
  • зображення передається на 3D-принтер;
  • пристрій, за допомогою лазера, створює задану фігуру з полімерного матеріалу.
Існує декілька основних типів, які входять в поняття про 3D-друк: SLA, FDM SLS, MJF. Всі вони відрізняються між собою: сферою застосування, матеріалом, що використовується для друку, габаритними розмірами готової моделі тощо. 3D-моделювання зайняло міцні позиції практично у кожній промисловій сфері. Найбільш популярна ця технологія в архітектурі, будівництві, медицині, кіноіндустрії, а також у ювелірній справі. Крім цього, 3D-друк, у майбутньому, стане чудовим помічником для освітньої та харчової сфер.

Замовте 3д послуги на сайті ADDtive 

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте наш БЛОГ

Перші дві технології нашого списку (SLA та FDM) можна використовувати як у «домашніх» умовах, так і для створення моделей у розрізі будь-якого виробництва. За допомогою 3D-друку та спеціальних фотополімерів, ми створюємо макети будівель або цілих житлових районів, виготовляємо протези, а також якісні наочні посібники для студентів-медиків. Крім того, на принтері з підтримкою даних технологій друку можна робити відсутні деталі дитячих ігор або створювати абсолютно нові, авторські, іграшки. Поняття про 3D-друк також передбачає створення тривимірних моделей із металу. Для цього використовують принтери з типом друку SLS та  MJF. Цілком ймовірно, що завдяки таким технологіям, найближчим часом, одержання металевих заготовок методом лиття може відійти на задній план. Фахівці компанії 3D TECH знають все, що стосується поняття «3D-друку». У нас ви зможете запитати будь-яку цікаву для вас інформацію щодо даної послуги та замовити будь-який тип 3D-друку, який допоможе вирішити ваші завдання.

3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці