Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Лазерне 3D сканування: для чого використовують різні типи 3Д скану?

Технологія лазерного 3D скану — це процес отримання точної тривимірної інформації про об’єкт (або декілька), де в якості джерела світла використовується лазер. Направляючи промінь на об’єкт, сканер створює та аналізує кілька мільйонів XYZ-координат. Потім їх переводять  у формат CAD або кольорової моделі.
Є декілька категорій лазерних пристроїв, які використовують для 3D сканування. Їх класифікують за:
  • типом технології. Це фазові, триангуляційні та часопролітні пристрої;
  • видом встановлення. Це настільні, портативні сканери та переносні (які працюють зі штативом);
  • параметрами робочої відстані. Моделі з малою відстанню (до 5 м, середньою (до 120 м та великою (до 2 км).
Для якої специфіки підходить кожен з видів 3Д сканування?
Часопролітні 3D сканери використовують для отримання даних з великої відстані. Принцип схожий  на роботу лазерного далекоміра. Тому такі моделі можуть знімати об’єкти з відстані до 1000 м, але найчастіше їх робоча відстань — в межах 5-300 м. 
Фазові 3Д сканери працюють на відстані від 1 до 50 м (інколи — до 120 м). Це найшвидші моделі лазерних сканерів: швидкість може сягати до 1 млн крапок за секунду. Разом з цим у них висока точність і роздільна здатність.
Триангуляційні лазерні 3Д сканери працюють за принципом направлення та повернення променів на датчик зображення вбудованої камери. Їх робоча відстань — менше 5 м, проте вони можуть працювати з малими об’єктами (від 1 см).

Лазерне 3D сканування, для чого використовують різні типи 3Д скану, 3d скан, 3d сканування, відсканований обєкт, скан пляшки

Замовте 3д послуги на сайті ADDtive 

Щоб дізнатись більше про 3д друк прочитайте наш БЛОГ

Послуги 3D сканування в Україні
Наша компанія пропонує послуги лазерного 3D скану на статичному та мобільному обладнанні. Ми скануємо невеликі об’єкти у себе на виробництві, а також працюємо  з виїздом до вашого об’єкту. Можливі додаткові послуги: обробка результатів сканування, а також 3Д друк прототипів.
Заповніть заявку на сайті, щоб отримати відповіді на питання, обговорити співпрацю або замовити розрахунок вартості послуг. З вами швидко зв'яжеться досвідчений інженер компанії і надасть необхідну інформацію.

3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці