3D друк порошком

SLS та SLM технології виготовлення деталей
 
Здебільшого SLS друк порошком використовується для промислового виготовлення деталей або готової продукції, коли робиться акцент на міцність.
При виготовленні деталей технікою SLS можна забути про пошкодження деталі при знятті підтримок, тому що підтримкою виступає ще не спечений залишок порошку, це дозволяє створити складні конструкції та з’єднувати деталі.
Запорукою успішного виконання проєкту є підбір матеріалу, відповідно до технічного завдання та результату, що очікується від деталі.
 

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Поліамід

Створені порошковим способом нейлонові деталі мають близький до 100 відсоток щільності, в порівнянні з деталями створеними звичайними методами виготовлення, такими як лиття під тиском.
Готові деталі є дещо шороховатими, тому що, при спіканні порошку вода між піщинками випаровується.

Метал

Залежно від типу металу (алюмінію, свинцю, цинку, бронзи, латуні, заліза, чавуну, сталі) можна регулювати інтенсивність лазерного променя і швидкість, з якою він проходить шар металевого порошку, який обробляється, і підлаштовувати властивості готового друку.
Коли металеві частинки плавляться, вони зливаються на молекулярному рівні. Цей процес заповнює будь-які прогалини, створюючи більш щільний і міцний продукт.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Постобробка тут зводиться до видалення залишків порошку за допомогою балона зі стисненим повітрям або класичним методом – за допомогою щітки.
Всі інші дії постобробки – такі, як полірування, фарбування, покриття різними речовинами – все, це можна зробити незалежно від методу друку.
Будь-який надлишок порошку, що залишився після виготовлення моделі може бути перероблений. Ця здатність повторно використовувати матеріал для наступних робіт робить SLS одним з найменш матеріалозатратних методів виготовлення.

3D Tech ADDtive співпрацює з: