Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.
Заява компанії 3D Tech ADDtive у з в'язку з нападом росії на УКРАЇНУ 24.02.2022

3D Друк для Збройних Сил України ЗСУ. СЛАВА УКРАЇНІ

Друзі 24.02.2022 росія напала на Україну й тим самим розв'язала війну проти України. Це пряма агресія якій передувала гібридна війна з 2013 року.

У цей час потрібно згуртуватись, тому компанія 3D Tech ADDtive готова співпрацювати зі Збройними силами України ЗСУ та надавати їм підтримку у виготовлені всіх необхідних деталей з пластику для нашого війська, щоб оперативно реагувати на потреби ХЛОПЦІВ на передовій!
Що ж саме ми можемо робити?

Відповідь на це питання, щоб максимально прискорити комунікацію.
Військових кейсі у відкритому доступі не так багато, проте ми уже працювали по: дронах, безпілотних, зброї та запчастинах - якщо ви знаєте що потрібно або знаєте людей якими можна сконтактуватись по цих питанням - телефони нижче, дзвоніть!

Для контакту з нами: +38(067)5190480
Та особистий номер для швидкого контакту: +380986583738

Напишіть НАМ

СЛАВА УКРАЇНА

Зараз продемонструю як використовують у 3D друк для армії у світі:

Австралійська Армія возить з собою металевий 3D принтер та розгортають в полі для того, щоб прямо на місці виготовляти деталі до їхньої техніки - це зменшує кількість запасів які потрібно возити із собою(тому що ніколи не ясно що вийде з ладу, а так є апарат який виготовляє ці деталі).

США: Нещодавно ВПС США змогли надрукувати 3D деталь для винищувача F22 Raptor Stealth - Можливість швидкого виробництва запасних частин для застарілих військових літаків допоможе скоротити втрачений час і якомога швидше підняти ці машини в небо.

США: Американські морські сили тепер мають можливість в деяких місцях використовувати 3Д принтери, щоб допомогти їм замінити пряжки для ременів, деталі різного обладнання, а також дрони.

Франція: Французькі збройні сили використовують 3D-друк для виробництва запасних частин для віддалених баз у таких регіонах, як Малі.

США: Black Hawk є частиною наших військових США понад 41 рік, проте майже 15 років тому вони припинили виробництво цих машин. Отримати запасні частини для них складно і іноді може зайняти роки. Армія має намір тримати Black Hawk на озброєнні принаймні ще десятиліття, але довелося придумати спосіб швидко замінити зламані деталі так вони звернулися до 3D-друку, щоб отримати результат.

Британія: Інженери британської армії в Південному Судані застосували технологію 3D-друку, щоб обійти затримки з доставлення товарів.
Королівські інженери тижнями чекали, поки певні компоненти надійдуть до них у розореній війною африканській країні, де вони будують госпіталь для Організації Об’єднаних Націй.
Якщо раніше відсутність простого кронштейна могла затримувати необхідні будівельні роботи тижнями, то зараз проєкт моделюється в цифровому вигляді і принтер створює його, створюючи шари пластику – часто менш ніж за 12 годин.

Все залежить від потреби ми впевнені у своїх силах та готові допомагати, діліться цією статтею серед своїх знайомих, пересилайте людям які на пряму працюють у ЗСУ
3D Tech ADDtive співпрацює з: 
Ще більше статей!
Залишіть свій Email, щоб отримувати актуальні новини по статтях та нові пропозиції 
Натиснувши кнопку ви погоджуєтесь з умовами - ваші персональні дані у безпеці