Заповніть форму
Зателефонуйте нам за номером +380675190480 та зверніться зі своїм запитом до експерта із 3D технологій.
Ваші дані захищені. Ця форма повністю безплатна.

Сервіс пост обробки

 Фізико-механічна та хімічна обробка поверхонь деталей 3D-друку
Широкий спектр послуг пост обробки 3D-друку, дозволяє скоротити тривалість циклу 3D друку та отримати найбільш реалістичний прототип для тестування форми та функцій для продажів та маркетингу.
3D Tech пропонує оптимізоване та інтелектуальне рішення для третього етапу виробництва добавок - очищення деталей після процесу та обробки поверхні.

Очищення та підтримка Видалення

Витрачаєте занадто багато часу та зусиль на етапі видалення допоміжного матеріалу у процесі 3D-друку?

Наш сервіс пост обробки скоротить час циклу видалення допоміжного матеріалу та усуне зайві затрати часу на етапі виготовлення.


Згладжування та текстурування

Вам потрібна гладка поверхня вашої моделі? Ваша модель повинна бути водонепроникною? Або потрібен певний тип текстури?

Наша сервіс обробки поверхонь забезпечить отримання бажаного результату, зберігаючи при цьому дрібні деталі вашої 3D-друкованої деталі в цілості.


Оздоблення

Ваша 3D-модель буде використана для продажу чи маркетингу? Чи повинен ваш прототип виглядати реалістично?

Наша служба обробки може застосувати різноманітну обробку поверхні до вашої деталі, включаючи герметизацію, відпустку, шліфування, полірування, фарбування та лакове покриття.

Покращуйте своє виробництво уже зараз

Експерти 3D Tech допоможуть з питаннями які у Вас виникли. Для зв'язку залиште заявку

Покращити обробку поверхні, надруковану 3D

Ми можемо зменшити робочу силу, необхідну для досягнення рівня гладкості, необхідного для 3D-друкованої частини, і пришвидшити процес 3D-друку.
Практично неможливо домогтися однорідності кожної з деталей тільки знятих з 3D принтера. Тому наш оптимізований сервіс обробки поверхонь гарантує, що поверхня деталей буде відповідати Ваших очікуванням ідентична кожен раз.Як зробити прототипи справжніми

У світі продажів та маркетингу, презентації з фізичною моделлю дозволять вашим потенційним клієнтам легко зрозуміти, що ви продаєте та як це буде використано.
Наша послуга обробки 3D-друку дозволяє вам розширити можливості того, що може зробити ваш 3D-друк, герметизуючи, поліруючи та фарбуючи ваші моделі.

Обробка 3D друкованих форм

Ми можемо забезпечити згладжування розчинниками деталей моделювання плавленого осадження (FDM), щоб зробити їх готовими до створення пресформ. Згладжування розчинником використовує хімічний агент, щоб згладити поверхню деталі, усуваючи лінії шару, зберігаючи точність деталей. Ідеально підходить для таких форм, як лиття під тиском, силіконове лиття, лиття з піску, лиття під тиском та термоформування.

Дізнайтесь як інші компанії уже успішно використовують 3D технології

Експерти 3D Tech дадуть відповіді на Ваші запитання
Консультація експерта 3D Tech
Ваші дані захищені