Об'ємний принт на тканині

Виготовлення одягу на 3D принтері

Ситуація клієнта

До нас звернувся клієнт, що потребував втілення власних дизайнерських ідей у життя. Він планував друкувати об’ємні принти на одязі. В той час, як звичайними принтами на речах нікого не здивуєш, мало хто в Україні займається додаванням тривимірних елементів на одяг.

Аналіз

Здавалося б, що тверда пластикова деталь може легко відірватись від текстилю, а значить така річ буде недовговічною. Та провівши аналіз матеріалів для об’ємного принту, ми обрали оптимальний варіант для друку. Ним став прорезинений пластик, який не зможе відлетіти від тканини. Через те, що він гумовий, він буде стійким до пошкоджень, адже є еластичним та зможе розтягуватись.

Замовте 3D послуги на сайті ADDtive

Виконання

Ми мали виконати об’ємний 3D друк безпосередньо на тканині. Дійшли висновку, що краще виконати роботу на синтетичній сітці, яка згодом нашивається на тканину. Це дозволило нам не зіпсувати виріб гарячим пластиком та надійно зафіксувати надруковану деталь на текстильному виробі.

Щоб дізнатись більше про 3D друк прочитайте наш

Результат

Ми досягли чудових результатів, речі виявилися якісними як з естетичної, так і з практичної сторони. Такий одяг можна носити декілька сезонів підряд, не переживаючи, що об’ємні елементи з часом швидко зіпсуються, а сама річ стане непридатною до використання.

3D Tech ADDtive співпрацює з: