Об'ємний принт на тканині

Виготовлення одягу на 3D принтері
Читати статтю іншою мовою:


Ситуація клієнта

До нас звернувся клієнт, що потребував втілення власних дизайнерських ідей у життя. Він планував друкувати об'ємні принти на одязі. В той час, як звичайними принтами на речах нікого не здивуєш, мало хто в Україні займається додаванням тривимірних елементів на одяг.

Аналіз

Здавалося б, що тверда пластикова деталь може легко відірватись від текстилю, а значить така річ буде недовговічною. Та провівши аналіз матеріалів для об'ємного принту, ми обрали оптимальний варіант для друку. Ним став прорезиненный пластик, який не зможе відлетіти від тканини. Через те, що він гумовий, він буде стійким до пошкоджень, адже є еластичним та зможе розтягуватись.


Консультація експерта з 3D друку


Виконання


Ми мали виконати об'ємний 3D друк безпосередньо на тканині. Дійшли висновку, що краще виконати роботу на синтетичній сітці, яка згодом нашивається на тканину. Це дозволило нам не зіпсувати виріб гарячим пластиком та надійно зафіксувати надруковану деталь на текстильному виробі.
Результат

Ми досягли чудових результатів, речі виявилися якісними як з естетичної, так і з практичної сторони. Такий одяг можна носити декілька сезонів підряд, не переживаючи, що об'ємні елементи з часом швидко зіпсуються, а сама річ стане непридатною до використання.
Консультація з персональним експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Проведення консалтингу щодо проєкту:


Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретних цілей та ТЗ
4
Виконання проєкту

Дізнайтеся який варіант послуг -
підійде для Вашого проєкту.

*Виконуємо проекти
починаючи від 1000 гривень

**політика конфіденційності та захисту персональних даних

Успішний результат проєкту

3D Tech ADDtive