Світові можливості та

Сільське господарство України 2020

Практика та успішне застосування
Не зважаючи  на розмір сільського господарства, усі стикаються з поломкою обладнання, яке є орендованим або є у власності господарства. Обладнання, починаючи від лопати, закінчуючи новітніми комбайнами 2020 року випуску можуть зламатись. Зремонтувати лопату це завдання у якому зламається або полотно лопати або руків'я, а в комбайні -  це поломка деталі яка входить у склад комбайна і їх там явно більше ніж декілька штук. Тому необхідно бути впевненим, що при ситуації, коли щось зламається, під рукою буде потрібна запчастина.

Запчастини до обладнання - це деталі й найгірше що з ними може відбутись це поломка однієї частини, для заміни якої потрібно купляти цілий блок, або комплект деталей. Наші можливості дозволяють створити потрібну деталь у єдиному або серійному екземплярі. Навіщо переплачувати за новий стартер 4000 якщо у ньому виходить з ладу переважно шестерня, яку ми можемо виготовити за 700 - економія і перевага у цифрах.

Консультація на рахунок вашого обладнання:

Застосування у світовому сільському господарстві та Україні:

3d ДРУК, 3D друк металом, друк металом, СГ, 3д друк фермери, фермери, зерно , город

· США 2014: Бокові шнеки для кукурудзяних жаток

· Європа 2016 : Система зрошування та моніторингу

· Український 2019 : Ремонт устаткування для
транспортування зерна

Ситуація: вийшов з ладу транспортер зерна. Деталь відсутність якої завдавала клопоту і транспортер мав перевід зерна, який нікому не потрібний. 

Після пояснення ТЗ і проведеного інтерв'ю вияснилось: ця деталь втрачає свої властивості, бо через неї проходить велика кількість зерна і з часом вона виходить з ладу - ця ситуація виникала з певною перемінністю і її усували всіма підручними засобами.

Виникла думка: Якщо ми вже знаємо які діють навантаження і де знаходиться слабкі місця - їх можна посилити й підняти рівень експлуатації обладнання.

Консультація з персональний експертом
Введіть свої контакти
*всі права захищені

Аналіз деталей для вашої техніки:

Покращення  деталей та запчастин це типова задача, яка відбувається на виробництвах - найбільше інформації ми дізнаємось коли проводимо консалтинг та інтерв’ю з людьми, які причетні до роботи обладнання, які його ремонтують та людьми які обирають обладнання - у них є свої критерії вибору і вони найкраще можуть сформувати щоб хотіли бачити по іншому, а ми вже зі свого досвіду перетворюємо у  правильний підхід з впровадження.

Етапи виконання:

1
Консалтинг
У даному завданні він зменшений до формату інтерв'ю, інженерного дослідження деталі та формування ТЗ
2
Деталь нестандартної геометрії не дозволяла зняти з неї заміри стандартними методами, тому ми використали 3D сканування - яке найбільш точно змогло передати геометрію деталі.
3
Реверс інжиніринг або зворотна розробка
З інформацією після інтерв'ю та дослідження деталі ми прийняли конструкторські рішення і додали їх на модель для збільшення міцності самої деталі та підвищення часу її експлуатації.
4
Для збільшення міцності деталі ми використали поліамід -  один з найбільш стійких матеріалів з пластику на якого не діють бензини, розчинники та мастила.

Фінальний результат:Те що використовують у світовому сільському господарстві ефективно можна впроваджувати і в Україні. Зараз ми активно співпрацюємо з аграрними компаніями Львівщини та проводимо роботу зі накопичування бази послуг для сільського господарства.
  • Оптимальна ціна
  • Має покращену геометрію
  • Із довговічнішого матеріалу (поліамід) 
  • Швидка логістика по Україні (виготовлення 1 день + доставка 1 день)
  • Та найголовніше - перевищує очікування які на неї покладали.
Консультація на рахунок вашого обладнання:

Якщо ви маєте подібну ситуацію:

1
Залиште заявку
2
Спілкуйтесь з нашим експертом
3
Формування конкретного ТЗ
4
Виконання проєкту

Проблем немає - є ситуації.  Гарного урожаю!